Garanti Kapsamındaki Bulaşık Makinesinde Tablet Eritme Sorunu Ve Servis Ücreti Talebi Reddi

Ocak 2025 tarihinde Antalya Muratpaşa’da Bosch marka SMS26DW00T/17 model bir bulaşık makinesi satın aldım. Makineyi aldığım günden beri bulaşık makine...

Ocak 2025 tarihinde Antalya Muratpaşa’da Bosch marka SMS26DW00T/17 model bir bulaşık makinesi satın aldım. Makineyi aldığım günden beri bulaşık makine...

Bosch marka SMS26DW00T model bulaşık makinesini yaklaşık 2 hafta önce aldım. Kurulum için gelen yetkili servis makineyi çalıştırıp bırakıp gitti ancak program bittiğinde makinenin içi tamamen ıslaktı. O günden beri özellikle boş çalıştırdığımda makinenin içinde çok fazla su taneciği kalıyor, cam eşy...

11.11.2015 tarihinde Hepsiburada üzerinden Bosch SMS26DW00T 6 programlı beyaz bulaşık makinesi satın aldım. Ürünü üçüncü çalıştırmamda makinede musluk...
Bulaşık Makinesi kapalı kutusunda kargo şirketi tarafından teslim edilip kurulum için yetkili servisten randevu alınmıştır. Yetkili servis 14.02.25 tarihinde kurulum için adrese gelerek kutuyu kendileri açmıştır. Kutu kapalıyken bir hasar olmaması sebebi ile kutunun fotoğrafını servis elemanları çek...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Sınıfı | 0.83 kWh |
| Program Sayısı | 6 Program |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |