Beko Kurutma Makinesiyle Eksik Teslimat Ve Koku Aparatı Sorunu

19.11.2025 tarihinde satın aldığım Beko kurutma makinesinin kurulumu 20.11.2025 tarihinde yapıldı. Bu ürünle birlikte olması gereken koku kapsülü ve k...

19.11.2025 tarihinde satın aldığım Beko kurutma makinesinin kurulumu 20.11.2025 tarihinde yapıldı. Bu ürünle birlikte olması gereken koku kapsülü ve k...

17 Kasım 2025 tarihinde Beko kmb911 model kurutma makinesi teslimatı ve kurulumu için 13:00-15:00 saatleri arasında randevu oluşturuldu. Saat 14:00’te aranarak teslimatın iki üç saat gecikeceği bildirildi. Saat 19:00’da gelen ekip ise, gerekli malzeme ellerinde olmadığı için teslimat ve kurulum işle...
10.10.2025 tarihinde Mersin Yenişehir Palm City Karpa Beko satış mağazasından, kka2025000002133 fatura numarasıyla Beko kurutma makinesi satın aldım. Makinemin kurulumu servis tarafından yapıldıktan sonra, henüz üç günlükken kullanmaya başladım ve ilk denemelerimde dahi tüm programlarda aşırı derece...
11.07.2025 tarihinde Beko marka KMB 901I model kurutma makinesi aldım. 22.07.2025 tarihinde servis kurulumu gerçekleşti. Yetkili bayi ve yetkili servis tarafından herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Fakat kullanma kılavuzunu kontrol ettiğimde filtre çekmecesi yedek süngeri, su doldurma kabı, saf s...

10.04.2025 tarihinde Beko marka KMB 901ı model kurutma makinesi aldım. Kurulumu gerçekleşti. Yetkili bayi ve yetkili servis tarafından herhangi bir so...
Beko kmb 900 ı İron Finish kurutma makinesi plastik kapaklıymış! Mağazada müşteri temsilcisi, çamaşır makinelerinin üzerine konulmuş olan kurutma makinelerini tanıtırken kapaklarından asla bahsetmedi. Dün akşam mağazadan aldığımız ürün eve getirildi ve servis tarafından kurulumu sağlandı. Kapağa ilk...
| Derinlik | 605 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 110 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Program Sayısı | 15 Program |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |