Beko Fritöz Hayal Kırıklığı!

İlknur
28 Kasım 2024 14:17
1.203

Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi


| Güç | 1500 W |
| Derinlik | 26.7 cm |
| Genişlik | 38.4 cm |
| Ağırlık | 4.8 kg |
| Yükseklik | 32.5 cm |
| Isı Ayarı | |
| Fonksiyonlar | Dokunmatik Kontrol Paneli, Kaymaz Ayaklar, Kızartma Sepeti, Kolay Temizlik, Pratik Kullanım, Yapışmaz Kaplama |
| Zamanlayıcı | |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Hazne Kapasitesi | 4.7 lt |
| Program Sayısı | 8 |
| Pişirme Teknolojisi | Sıcak Hava İle Pişirme (Air Fryer) |
| Çıkarılabilir Hazne | |