Beko Çamaşır Makinesinde Körük Lastiği Garanti Dışı Ve 3100 TL Ücret Talebi



Beko cmxd 9100 model çamaşır makinemde Temmuz ayında su sızdırma problemi yaşadım. O dönemde önce garanti dışı denilse de, daha sonra sorunum garanti kapsamında çözülmüştü. Ancak aradan sadece 4 ay geçtikten sonra aynı sorun tekrar etti ve yine makinenin kapak lastiğinden su sızmaya başladı. Bu kez ...
Beko çamaşır makinesi ikinci kez lastik kokusu veriyor. Servisi arıyoruz, müsait olmadığımız için 17.00 - 19.00 saatleri arasını seçiyoruz. Fakat saat 17.00'de arayıp 'Geleceksek gelelim, dükkanı kapatıyoruz' diyorlar. İstediğimiz saatte gelmiyorlar. Bu nasıl bir hizmettir? Zaten müsait olsak daha e...
Garantisi devam eden, 29.07.2024 alış tarihli CMXD 9100 çamaşır makinem çalışırken kapaktan su akıttı. Servis çağırdım, lastiğin ön kısmının kopması v...

Beko mağazasından almış olduğumuz çamaşır makinesi kurulumu için gelen arkadaşlar, filtre takılırsa kireçleme olmayacağı ve makinenin ömrünün uzayacağ...
| Derinlik | 640 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | B |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dk |