Beko Bulaşık Makinesi Arızası



Beko’dan aldığımız daha bir ay ya da 45 gün oldu, sıkıntılar bitmiyor. Fırının aygazını 10 kere çakıyorum ancak yanıyor, bulaşık makinesinin kapağı kilitlenmiyor. Bu sorunlar için servisi aradım. 13 Ocak 2026 günü saat 09.00 ile 11.00 arası için randevu alındı, ben de gelecekler diye işe gitmedim. ...


Beko yetkili bayisinden BM 4144 model bulaşık makinesi satın aldım. Ürünü teslim aldıktan sonra hiç kullanmadım ve makine başından beri çalışmıyor. Satın alma işlemime ait Ata20250000001288 numaralı faturam mevcut. Sorun yaşadığımın üzerinden henüz 1 hafta geçti ve toplamda 15 gün bile olmamasına r...

11 Mart 2025'te satın aldığım Beko BM 4144 OK bulaşık makinem, 13 Nisan Pazar günü yıkama yapmadı. Bugün gelen servis yetkilisi, motorun arızalı olduğunu söyledi. Tam 1 ayda ve ben kemoterapiden ayakta duramazken, en ihtiyaç duyduğum süreçte nasıl böyle bir şey olabilir, anlayamıyorum. Acilen cihaz ...

Beko'dan almış olduğumuz bulaşık makinesi, daha kullanmadan E01 arıza kodu vermeye başladı. Servisi aradık, geldiler, 'Tamam oldu' dediler. Servis gittikten yarım saat geçmeden tekrar aynı arızaya geçti. Tekrar servisi aradık, tekrar gelip 'Düzelttik' dediler ve tekrar aynı arıza kodunu verdi. Değiş...
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 49 dB |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Sayısı | 4 |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |