Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Yapı Kredi Bankası 444 0 449 Sürekli Rahatsız Ediyor.

profile
Mehmet
02 Aralık 2023
2.422

Merhaba, 444 0 449 Yapı Kredi Bankası son zamanlarda bir çok kişinin şikayet ettiği banka.

Nakit avans çekmiştik. Geri ödemesini yaptık. Yalnız babamın kartından çekmemize rağmen sürekli olarak beni aramaktadırlar ısrarla.

Aramalarının sebebini söyleyin oğluyum diyorum. Kendisiyle görüşmemiz gerekiyor diyor. E görüşün diyorum. Neymiş efendim sistemde sizin numaranız kayıtlıymış.

Benim babamın kartıyla ilgili Herhangi bir işlemim olmadı. Geri ödemesi yapılmış bir işlemin ne gibi borcu gözükebilir de ihbarname göndereceksiniz. Ayrıca ilgili kişi babam. Ben size ne gibi borcu var diyorum söylemiyorsunuz. Bir de çekinmeden telefon numarasını istiyorsunuz.

Yapı Kredi Bankası 444 0 449 Sürekli Rahatsız Ediyor.

Benzer Şikayetler

Yapı Kredi Bankası Numara Değişikliği

profile
Oğuzhan
1 gün önce
-

Numaramı değiştirmek için sizden onay almam gerekiyor ve sizin bu numarayı onaylamanız neden bu kadar uzun sürüyor? Hiçbir bankada böyle bir sorun yaşamamışken Yapı Kredi'nin bu gereksiz işlemlerine maruz kalıyorum. Lütfen gereğini yapın çünkü ben çok sıkıldım.

Yapı Kredi Bankası Hesabımdan Faiz Tahakkuku Kaynak Destek Fonu Kesintisi Yapılıyor

profile
Harun
1 gün önce
-

Yapı Kredi Bankası maaş müşterisiyim. Hesabımdan sürekli olarak 'Faiz Tahakkuku', 'Kaynak Kullanım Destek Fonu' gibi kesintiler yapılmaktadır. Hiçbir kredi kullanmadığım halde ve gecikme dahi olmadığı halde bu tür kesintilere rıza göstermiyorum. Tarafıma kesilen tüm tutarların iadesini talep ediyoru...

1

Yapı Kredi Bankası Param Gelmedi

profile
Haci
1 gün önce
-

Değerli müşterimiz, 4***1560 numaralı hesabınızdan 25/02/2024 tarihinde, 0205 - Kuveyt Türk katılım bankası a. Ş. Bankasına yaptığınız fast işleminizin iade talebi için sorgu numaranız 1566721222'dir. Müşteri hizmetleri hiçbir bilgi vermedi, param gelmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Ezgi
Ezgi

Evinize ihbarname geldi mi acaba

Benzer Şikayet Yaz