Uğur Derin Dondurucu Kendi Kendine Bu Sesi Çıkarmaya Başladı!

Sevval
05 Haziran 2025 18:28
3.514


| Genişlik | 600 mm |
| Net Hacim | 274 lt |
| Yükseklik | 1850 mm |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Çekmece Sayısı | 4 |
| Enerji Sınıfı (A-G): | E |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 246 kWh (Yıllık) |