Servis Müdahalesi Sonrası Su Kaçağı Ve Dolap Zararına Ücretsiz Düzeltme Talebi

Siemens marka bulaşık makinem suyu boşaltmadığı için 12 Ocak tarihinde yetkili servisi çağırdım. Gelen servis, makinenin hortumunun patlak olduğunu sö...

Siemens marka bulaşık makinem suyu boşaltmadığı için 12 Ocak tarihinde yetkili servisi çağırdım. Gelen servis, makinenin hortumunun patlak olduğunu sö...

Siemens sn75EX11CE bulaşık makinesini 2025 Ağustos ayında İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Duru Ankastre firmasından satın aldım ve sadece 2 aydır kullanıyorum. Yaklaşık 1 hafta önce makinemde pompa arızası oluştu ve cihaz çalışmamaya başladı. Bunun üzerine Siemens müşteri hizmetleriyle iletişime...

Siemens bulaşık makinesini yeni evimiz için çeyiz ürünü olarak aldık. Ürünün üzerine monte edilen mobilyayı, daha önce davlumbazımda da sorun yaşadığım aynı servis personeli taktı. Meğerse ürün mekanizmalıymış; ancak servis, sacı delerek ve yan paneli zorlayarak montaj yaptı. Sac delindiği için üstü...
| Derinlik | 550 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 815 mm |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Sınıfı | 0.65 kWh |
| Program Sayısı | 8 Program |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | B |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |