Samsung Buzdolabı Arızası Sonrası Haftalardır Çözüm Ve İkame Cihaz Yok

Samsung RT46K6000WW model buzdolabım 9 gün önce bozuldu. Hemen Samsung yetkili servisini çağırdım. Ancak bozulan parçanın üretimi olmadığı için bana ü...

Samsung RT46K6000WW model buzdolabım 9 gün önce bozuldu. Hemen Samsung yetkili servisini çağırdım. Ancak bozulan parçanın üretimi olmadığı için bana ü...

Ben bir tüketici olarak, tamamen kusursuz bir şekilde kullandığım Samsung marka buzdolabımın, yasal olarak belirlenen 10 yıllık ekonomik ömrü dolmadan kendiliğinden bozulması nedeniyle büyük bir mağduriyet yaşamaktayım. Yaklaşık 7 yıl önce satın aldığım buzdolabım, hiçbir kullanıcı hatası olmadan s...

Beni maddi ve manevi kayıplara uğratan Samsung rt46k6000 serisi buzdolabı sürekli arıza veriyor. Bu dolabın iki kere motoru değişti; biri garanti kapsamında geçen sene ekim'de fan grubunu yaptırdım. Kışlık evime gitmeden önce şimdi geldim, 2025 nisan ayında dolap çalışmıyor. Servis Ayvalık saygın el...
04.10.2024 tarihinde buzdolabımda garip bir ses ve soğutmama problemi ortaya çıktı. Firmayı aradım arıza kaydı oluşturdum (4280303273). Gecikmeli olarak servis yetkilisi geldi (07.10.2024), kontrol etti. Bu buzdolabında soğutma gazı kaçağı olabilir dedi ve bu kontrolü başka bir ekibin yaptığını söyl...

Samsung buzdolabı aldım satış sonrası problem yaşadım. Motorunda sorun var dediler. 10 yıl motor garantisi vardı motorun yenisi geldi ve denenmiş bu seferde gövde de kaçak var dendi ve benden sıfır buzdolabı fiyatı kadar ücret istendi ben ise sadece buzdolabının motorunun garantisi devam ettiği için...
| Boy | 1825 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 726 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 456 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 113 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |