Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

İninal KartŞikayetvar üye markasıdır

80100
(1.637 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
4.294 Şikayet (Son 1 yıl)
İninal KartŞikayetvar üye markasıdır
80100
(1.637 değerlendirme)
Şikayet Yaz

İninal Kart Havale/EFT İşleminde Yaşanan Gecikme Sorunu

Kerem
19 Haziran 03:42
-

İninal Kart EFT Para Yüklenmedi

Sefa
19 Haziran 00:06
-
İninal Kart EFT Para Yüklenmedi

İninal Sim Kartı Bloke Sorunu

Metehan
18 Haziran 21:50
-

İninal Kartta Para Görünmeme Sorunu Ve Robot Yanıtları

Roza
18 Haziran 19:18
-
İninal Kartta Para Görünmeme Sorunu Ve Robot Yanıtları

İninal Kartımı Google Play Storede Ödeme Yöntemi Olarak Ekleyemiyorum.

Umut
18 Haziran 18:19
16
5
Çözüldü
Eren
18 Haziran 15:44
23
Eren Şikayetini Yayından Kaldırdı

İninal Canlılık Testi Hatası

Samed
18 Haziran 14:36
48
4
Çözüldü
Elçin
18 Haziran 10:48
22

"Teşekkür ederim"

Elçin Şikayetini Yayından Kaldırdı

İninal Kart İade Ücreti Gelmedi

Züleyha
18 Haziran 02:18
47

İninal Kart Sim Kart Bloke Sorunu

Yasin
17 Haziran 20:43
60

İninal Kart Durduk Yere Bloke Oldu

Murat
17 Haziran 20:43
57
İninal Kart Durduk Yere Bloke Oldu

İninal Kart Yeni Kart Sorunu

Alper
17 Haziran 19:20
36

İninal Kart Havale İle Para Aktarımı

Orhan
17 Haziran 16:52
133

İninal Kart Paramı Geri İstiyorum

Semanur
17 Haziran 16:34
80
İninal Kart Paramı Geri İstiyorum

İninal Kart Kartımın Şifresini Unuttum Yenileyemiyorum Sim Kartı Blokesi Olmuş

Sadeddin
17 Haziran 11:32
89

İninal Kartım Bloke Oldu

Muhammed
17 Haziran 01:19
76
Toplam 13.929 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır İninal Kart 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

İninal Kart nedir?
Ön ödemeli bir kart olarak tanımlanan İninal Kart; içine yüklemiş olduğunuz para kadar harcama yapabilmenizi mümkün kılar. İninal Kart ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilir; kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.
İninal Kart nerede satılır?
İninal Kart satışı; Migros, Migrost Jet, D&R, Teknosa, TveK, Kim Market ve PTT şubeleri olmak üzere farklı lokasyonlarda gerçekleştirilmektedir.
İninal Kart nasıl kullanılır?
İninal Kart tıpkı bir banka kartı gibi kullanılır. İninal Kart’ı fiziksel mağaza ortamlarında kullanabileceğiniz gibi ayrıca internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
İninal Kart yaş sınırı nedir?
İninal kart satın almak için 12 yaş sınırı bulunmaktadır. Bu yaş sınırı kart, PTT şubelerinden alındığı takdirde 15'e çıkmaktadır.
İninal Kart iletişim kanalları nelerdir?
İninal Kart iletişim kanalları arasında; 0850 311 77 01 no’lu müşteri hizmetlerini arama, destek s-posta adresine mail gönderme gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer İninal Kart iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

ininal Kart Nedir, Ne İşe Yarar?

ininal kart, en temel tanımı ile ön ödemeli bir kart olarak tanımlanmaktadır. ininal Kart ile içine yüklemiş olduğunuz bakiye kadar para harcamanız mümkündür. ininal Kart, bir kredi kartının ya da banka kartının geçtiği her yerde geçerli olmakla birlikte POS makineleri üzerinden rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu kartı fiziksel mağaza ortamlarında kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde de kullanabilir, online ortamda da güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Marka olarak ininal, Türkiye'nin önde gelen ödeme platformlarından biri olarak 2012 yılından beri faaliyet göstermektedir. 2017 yılında BDDK'dan elektronik para faaliyet izni alan ininal, bu sayede elektronik ortamda gerçekleşen ödemelerde de geçerlilik kazanmıştır. Hem bireysel, hem kurumsal finansal hizmet sunmakta olan ininal, 10.000'den fazla noktada MasterCard ön ödemeli kartını tüketicileri ile buluşturmakta ve kolay ödeme fırsatı sunmaktadır. Teknosa, D&R, PTT, Migros, Kipa, Macrocenter, Vatan Bilgisayar gibi markalar ile ortaklığı bulunan ininal, bu işyerlerinde ininal kart ile ödeme imkanı sunmaktadır. ininal kartınıza bakiye yüklemek için ülke genelinde yer alan 50.000'den fazla noktadan faydalanmanız mümkündür. Bunun yanı sıra ininal kullanıcıları, ininal Cüzdan hizmeti sayesinde bakiye ve kart hareketlerini gözlemleyebilir, sanal kart oluşturabilir, fatura ödeyebilir ya da ininal kredi kartlarını kullanarak ödeme yapabilirler. Markanın sunduğu kurumsal hizmetler arasında ise müşterilere özel platformlar ve sadakat programları yer alıyor.

ininal Kart Nasıl Alınır?

ininal kart almak için ininal kart satış noktalarına ulaşmak yeterlidir. Migros, Migrost Jet, D&R, Teknosa, TveK, Kim Market ve PTT şubeleri olmak üzere farklı lokasyonlarda satışı gerçekleştirilen ininal kartları aynı zamanda seçkin gazete bayilerinde de bulmak mümkündür. ininal kart satın almak için 12 yaş sınırı bulunmaktadır. Bu yaş sınırı, kart PTT şubelerinden alındığı takdirde 15'e çıkmaktadır. ininal kartın en büyük avantajlarından bir tanesi, kartı kullanmak için herhangi bir banka hesabına sahip olma zorunluluğu olmamasıdır. Kendinize bir ininal hesabı açmak için ise tek yapmanız gereken, markanın resmi internet sitesini ziyaret ederek ininal kart hesap açma adımlarını takip etmek. ininal kayıtları başta olmak üzere süreçlere dair merak ettiğiniz her şeyi markanın web sitesi üzerinden bulmanız mümkün.

ininal Kart Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

ininal kart ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları ininal müşteri hizmetleri üzerinden öğrenmeniz mümkün. Markanın yetkili çağrı merkezi temsilcileri ile görüşerek kartı nereden satın alabileceğinizi, nasıl kullanabileceğinizi ve nerede geçerli olduğunu öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte yine markanın dönemsel olarak oluşturduğu ininal kampanyaları ve indirimleri hakkında da detaylı bilgiye hem çağrı merkezi, hem web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. İninal kartları ile ilgili tüm kullanıcı önerileri, şikayetleri ve görüşleri ise bu sayfada toplanıyor. Siz de ininal kart ile ilgili yorumlarınızı diğer üyelerimizle paylaşabilir, tecrübelerinizi duyurabilirsiniz.