Papara

tam yıldız tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız 3.3
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Papara ile ilgili bir şikayetin mi var?
70.847 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
-
1 saat önce

Papara Hatayı Düzeltmek İçin

Papara Black kartım olmasına rağmen hala onaylı hesap olarak gözüküyorum. Birçok kez kartla alışveriş yaptım, para yatırma gibi işlemler oluyor fakat para çekmeyi denediğimde olmadı. Bu konuyla ilgili sorunu çözerseniz çok müteşekkir olurum. Ve para gönderemiyorum kimseye.

profile
-
1 saat önce

Papara'ma Para Yatmadı Mağdur Ediliyorum

Garantiden Papara hesabıma para gönderdim garanti hesabımdan paranın çekildiği görünüyor. Dekontum da var fakat Papara hesabıma asla para gelmedi. Mağdur edildim böyle güven kaybediyorsunuz bir daha bu kartı tercih edeceğimi sanmıyorum. Hemen param hesabıma yatırılsın istiyorum.

profile
-
1 saat önce

Papara Kartımı Aktive Edemiyorum

Papara Black Kartımı bir türlü aktive edemiyorum. Kartın aktif hale getirilmeye uygun değildir. Kartın durumu açık yazıyor 18 yaş altı kullanıcıyım para gönderme veya çekme yapamıyorum. Bu yüzden lütfen yardımcı olun en kısa zamanda çözülmesi lazım sorunumun

Papara Kartımı Aktive Edemiyorum
profile
-
3 saat önce

Papara Numara Değişimi Yüzünden Giremiyorum

Numara değişikliği nedeniyle hesabıma giriş yapamamaktayım. Numaramı boşa düşürmemi söylediler. Düşürdüğümde ise sistemin kimlik fotoğrafı ile değişim isteğimde daha önce yüklemiş olduğunuz dokümanlar olduğu için yükleyemezsiniz diyor. Bu durumu bir an önce düzeltebilir misiniz?

profile
-
3 saat önce

Papara Kredi Kart Yasal Olmayan Yolla Para Çekilmesi

Papara üzerinden kredi kartımdan yasal olmayan yollarla para çekilmiştir ıslak imzam olmayan hiçbir kredi kartı ödemesini kabul etmiyor ve onaylamıyorum. Kartımdan çekilen paranın iadesini talep ediyorum gerekli tüm yasal incelemelerin başlatılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

profile
-
3 saat önce

Papara Black Cart Kırıldı Ve Başvuru Ücreti İsteniyor

Merhaba Papara kartım cüzdanda duruyordu, zamanla yıprandı dün ise cüzdanda kırık olduğunu gördüm 3-4 senelik kart. Yeni başvuruda ise 20 TL ücret isteniyor. Ama ben kendim kırmadım ki neden ücret isteniyor. Lütfen yeni kartımı ev adresime veya teslimat noktalarına ücretsiz şekilde gönderir misiniz....

profile
-
3 saat önce

Papara Kart Tesliminde Yaşadığım Sıkıntı

Parasını ödediğim Papara para kartımı adresime istedim buraya kadar hiçbir sorun yok ama kartımı apartmanın giriş kartında yerde buldum. Normalde bu kartların elden teslim edilmesi gerekmiyor mu? Parasını peşin ödediğim için mi böyle bir hizmetle karşı karşıya kalıyorum. Böyle bir hizmet yok bu yüzd...

profile
-
4 saat önce

Bana Ait Olmayan Papara

Papara üzerinden açılan hesabımı kapatmak istemiyorum. Adıma yapılan hiçbir işlemden sorumlu değilim ve kabul etmiyorum. Adıma açılan para transferi, kredi vs. hiçbir işlemi kabul etmiyorum. Sorumlusu tamamen Papara'dır. Hesabıma açılan bir şey varsa kapatılmasını talep ediyorum.

profile
-
5 saat önce

Papara Hesabım Kapandı Ve Şifremi Unuttum

Papara kart hesabım kapatılmış ve hesabıma girmek istiyorum fakat hesabımın şifresini unuttuğum için hesabımı açamıyorum. Şifre değiştirme bağlantısı gönderiyorum, yeni şifreyi yazıyorum fakat hesabın kapalı olduğu için şifreyi değiştiremezsiniz diyor. Bu sorunumun hızlıca çözülmesini istiyorum

profile
-
7 saat önce

Paparanın Gönderdiği Kart Kuryeden Tam 31 Gündür Ne Sonuç Var Ne Kart

Paparanın gönderdiği kart kuryeden tam 31 gündür ne sonuç var ne haber Papara madem büyük firma neden böylesine kötü bir firma (AGT Kurye) ile birlikte gerçekten çok yazık Papara ekibi AGT bana destek olmuyor ama siz olacağınıza inanıyorum. Siz teslim ettiğiniz kart 31 gündür kuryeden ve hala bekliy...

Paparanın Gönderdiği Kart Kuryeden Tam 31 Gündür Ne Sonuç Var Ne Kart
profile
-
8 saat önce

Papara Elektronik Anonim Para Şirketinden Şikayetçiyim.

Evden 'Papara' adlı çağrı merkezi ısı dolayısıyla başvurmuştum. Papara uygulamasını indirttiler telefonuma. Dolandırıcılarmış onların mail ve telefon numarasıyla açıldı. Benim kimlik bilgilerimle devam ettik. İşlem sonrasında benim banka hesabıma 105 gönderdiler ve onlara 105 TL geri göndermemi iste...

profile
-
8 saat önce

Papara Veli Onayı Bilgisi Değiştirme

1483695301 Numaralı Papara hesabıma kart çıkartmak, hesabımı onaylamak için bütün bilgilerimi girdim. En son veli onayı istediği zaman sonra yaparım deyip hiçbir veli bilgisi girmeden uygulamadan çıktım. Sonrasında tekrar her şeyi girmek için uygulamaya girdiğimde veli onayı gerekli dedi ama ben vel...

profile
-
8 saat önce

Papara Hesabımın Kapatılmasını İstiyorum

14 Nisan 2023 tarihinde akşam saatlerinde hesap açmıştım başka bir g-mail ve telefon numarası üzerine açmıştım. Bana faydası olmadığı ve kullanmadığım için hesabımın açık olmasından rahatsızlık duyuyorum. Papara hesabımın kapatılmasını istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

profile
-
9 saat önce

Papara Kartım Kuryeye Teslim Edilmedi

Papara kart siparişi verdim ama kuryeye teslim süresinin üstünden zaman geçmesine rağmen hala kuryeye gitmiş gösterilmiyor. Bunun çözümü nedir aynı gün 2 farklı kart söylememe rağmen 2 farklı kişiye aynı adrese biri direk diğer gün kuryeye teslim edildi. Diğer kart hala kuryeye teslim edilmedi.

profile
Efe
-
9 saat önce

Papara Para Gönderemiyorum Ve Para Çekemiyorum

Papara Black kartım olmasına rağmen hala onaylı hesap olarak gözüküyorum bir çok kez kartla alışveriş yaptım para yatırma gibi işlemler oluyor fakat para çekmeyi denediğimde olmadı bu konuyla ilgili sorunu çözerseniz çok müteşekkir olurum. Ve para gönderemiyorum kimseye.

profile
-
10 saat önce

Papara Para Gönderemiyorum, Düzeltin

Papara uygulamasından Papara rose kart aldım ve bugün elime ulaştı kartı aktive ettim ve başka bir bankaya transfer işlemi yapmaya çalışıyorum ama bana diyor Papara kart Alman gerekiyor zaten kartım var ve aktive ettim bu sorunun düzelmesini istiyorum paralarım boşuna içinde kalıyor.

Papara Para Gönderemiyorum, Düzeltin
profile
-
10 saat önce

Papara Yasal Herhangi Bir İş Olmaması

Çağrı merkezi mikro call center evde çağrı merkezi iş ilanı için başvurdum yanıltıcılarmış onların mail ve telefon numarasıyla açıldı. Benim kimlik bilgilerimle devam etti. Hesabıma 105 TL atıp onu başka ibana atmamı istediler bende yaptım bundan dolayı adıma yapılan hiçbir işlemi kabul etmiyorum. K...

profile
-
10 saat önce

Papara Param Bana Ulaşmadı.

Annem Garanti Bankası'ndan Papara kartıma online bir şekilde para gönderdi. Ama Papara hesabıma 3-4 gündür para gelmedi ve anneminde garanti hesabında o para şu anda yok. 2 gönderme gerçekleştirildi bir tanesi 50 bir tanesi 40 TL. Bu paranın geri iade edilmesini istiyorum.

profile
Ajda'nın Teşekkür Mesajı
  • 7 saat önce

“Çok teşekkürler hızlı bir biçimde teslim edildi.”

Ajda Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
-
10 saat önce

Papara Kimlik Doğrulama Hatası

Papara kimlik kartı ile nüfusa kayıtlı bilgilerin uyuşmamaktadır diyor, fakat her şey doğru. Ne yanlış yaptığımı anlayamıyorum. Hesabımı onaylatmak istiyorum ancak böyle bir hata çıkıyor karşıma.

Marka Profili

Papara, 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Papara, 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır. 
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

PaPara nedir?
PaPara; internet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanıcıların güvenli bir şekilde ödeme alımasını ve yapmasını sağlayan online cüzdandır.
PaPara müşteri hizmetleri numarası nedir?
PaPara müşteri hizmetlerine 0850 340 0 340 no’lu numaradan ulaşabilirsiniz.
PaPara hesap açma işlemleri nasıl yapılır?
PaPara’da hesap açmak için “Hesap Oluştur” menüsüne girerek buradaki bilgileri doldurmanız gerekmektedir.
PaPara güvenilir mi?
Türkiye’nin en çok kullanılan ön ödemeli platformu haline gelen PaPara güvenilir mi diye merak ediyorsanız buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinde yer alan kullanıcı yorum ve şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Arzu ederseniz siz de sayfamızdan PaPara şikayet ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Papara Nedir, Ne İşe Yarar?

Papara, ilk olarak 2016 yılının Nisan ayında faaliyete başlayan ve en temel tanımıyla bir "Elektronik Para Kuruluşu" olarak ifade edilen bir sanal ödeme aracı olarak bilinmektedir. Kurulduğu yıl Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından izin alarak yasal faaliyetlerine başlayan Papara nedir olarak bakıldığında, hem bir ödeme aracı hem de bir ön ödemeli kart üreticisi olduğunu söylemek mümkün oluyor. Papara kart olarak adlandırılan bu ön ödemeli kart, markanın MasterCard logolu olarak ürettiği Türkiye'nin ilk bağımsız ön ödemeli kartı olarak geçmektedir. Papara markası aynı zamanda hem MasterCard hem de Bankalararası kart Merkezi üyesidir. Şu an için firmanın 50'yi aşkın çalışanı ve yüzbinlerce kullanıcısı bulunmaktadır. An itibariyle saniye başına 7 işlemin gerçekleştiği Papara platformu, Türkiye'nin en çok kullanılan ön ödemeli platformu haline gelmiştir.

Papara Üzerinden Hangi İşlemleri Gerçekleştirebilirim?

Papara kullanarak yapabileceğiniz pek çok bankacılık işlemi bulunuyor. Papara para yükleme, para gönderme ve alışveriş yapma gibi farklı hizmetleri kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Ücretsiz olarak bir Papara hesabı açtıktan ve platforma üye olduktan sonra bu işlemleri 7/24 özgürce yapabilme fırsatına sahip oluyorsunuz. Örneğin Papara hesabınıza para yüklemek için ATM ve havale yöntemlerini kullanabilir, banka hesabınızdaki parayı Papara hesabınıza yükleyebilirsiniz. Papara'nın anlaşmalı olduğu 40.000'den fazla ATM ve havale yapmanızı sağlayacak 15 adet banka var. Papara elektronik ödeme platformunun sunduğu bir diğer hizmet de para gönderme. Havale ve EFT seçeneklerinden birini kullanarak para gönderebileceğiniz gibi sadece cep telefonu ya da e-posta bilgilerinizi girerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Papara ücretleri söz konusu olduğu platform üzerinden para göndermek her zaman ücretsiz. Platformun üyelerine sunduğu bir diğer hizmet de alışveriş kolaylığı. Papara hesaplarınıza yükleyeceğiniz dilediğiniz miktarda nakit para sayesinde hem online, hem online dünyada alışveriş yapmanız mümkün. Papara’nın anlaşmalı olduğu yüzlerce markanın e-ticaret sitesinde güvenli alışveriş imkanına sahip olabileceğiniz gibi, yine anlaşmalı mağazalarda, restoranlarda ve işletmelerde özgürce ödeme yapabilirsiniz. Eğer siz de Papara satın almak ve Papara kart sahibi olmak istiyorsanız, markanın resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Papara iletişim bilgilerine de yine resmi web sitesi üzerinden ulaşmak mümkün.

Papara Kullanıcı Yorumları

Papara müşteri hizmetleri, kullanıcılarına markaya daima erişebilme imkanı sunan esneklikte hizmet veriyor. Bununla birlikte markaya dair gerçek kullanıcı yorumlarını ve kullanıcı geri bildirimlerini bu sayfa üzerinden bulmak mümkün oluyor. Papara şikayetleri, tüketici görüşleri ve feedback'leri, bu sayfa üzerinde toplanarak diğer kullanıcılara ışık tutma görevini üstleniyor. Eğer siz de bir Papara kullanıcısıysanız ve platform üzerinden yaşamış olduğunuz deneyimleri diğer üyelerimizle paylaşmak isterseniz, hemen giriş yaparak tecrübelerinizi iletebilirsiniz.