Papara

Papara

3.357 ŞİKAYET
1.276 TEŞEKKÜR
%75 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı: 97%
  • Cevaplama hızı: 4 saat

Papara firması gönderdiğim 400 TL parayı hesabıma geçirmedi iade işlemide yapmadı. Gönderim işleminden 5 saat geçmesine rağmen yapılan bir işlem yok. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için saatlerinizi harcıyorsun…

5 s

QNB Finansbank'tan havale yaptım 235 lira hala hesabıma geçmedi lütfen gereğinin yapılmasını arz ederim, açıklama kısmına Papara numaramı yazmayı unuttum arıyorum sürekli yarım saattir ulaşamıyorum müşteri hizm…

1 g

Papara hesabım durduk yere askıya alınmış. Müşteri hizmetleri numaralarını arıyorum, daha doğrusu arayamıyorum; direk kapanıyor telefon. Mümkünse bana ulaşın, hele bir sebebini açıklayın ne derdiniz bilelim. Ben size ulaşamıyorum, bari siz bana ulaşın.

1 g

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

1 g

Hakan'ın Teşekkür Mesajı

Teşekkürler. Sorun çözüldü sagolun
1 g

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

1 g

Mehmet'in Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

1 g

Çok hızlı diye reklam yapıyorlar, maksimum 15 dakikada paranı banka hesabınızda diyorlar, onların hesabına yatırınca hızlı ama iş kendi hesabınıza çekmeye geldiğinde saatlerce bekliyorsunuz. Müşteri hizmetlerine tam 55 dakika bağlanabildim.

1 g

190074*** Papara numaralı üyesiyim. Kuveytt Türk hesabımdan havale yaptım 1 saat geçti para hesabıma halen daha geçmedi ve müşteri hizmetleri direk meşgul atıyor. Mail attım cevapta yok. Papara'dan hiç memnun değilim. En azından canlı müşteri temsilcisi koyabilirsiniz.

1 g

[email protected] ya yazdım [email protected]'ya yazdım telefonla zaten ulaşamıyoruz cevapta verilmiyor. Para iadesi istedim hala gelmiyor. 3 aydır kullanıyorum ilk defa kötü yorum yapıyorum 6 saatir biri cevap versin diye ya da para iadesi yapılsın diye bekliyorum.

1 g
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları