Grundig Çamaşır Makinem Su Almıyor, Hata İşaretleri Çıkıyor: Hayal Kırıklığı

Şevketin
23 Mart 07:09
697

| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 490 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 44 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | D |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 7 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Kırışıklık Önleme | |