
Grundig GDF 6502
Ürün Analizi
- Şikayetler
Sürekli Arızalanan Bulaşık Makinesi Güvenimi Sarsıyor

Grundig gdf 6502 bulaşık makinesini 23.11.2019 tarihinde Mall Of İstanbul Media Markt mağazasından satın aldım. Ürünümün garanti süresi 24.11.2026 tarihine kadar devam etmektedir. Ancak satın aldığım günden bu yana, yaklaşık 2-3 yıl içerisinde makinenin alt ve üst sepetlerinde iki defa paslanma soru...
Grundig Bulaşık Makinesi: Bitmeyen Arızalar Ve Değişim Talebi
2020 yılında Grundig 6502 bulaşık makinesi aldım. Garanti uzatma yaptırdığım için garantisi devam ediyor. Bu süre içerisinde makinede sürekli problemler çıktı. Ön ekran değişti, paslanma sebebiyle ön panel değişti, motor arızası sebebiyle motor değişti. Altında su sızdırma problemi sebebiyle bir ay ...
Grundig Gdf 6502 Bulaşık Makinesi Pişmanlığı

1 Haziran 2020 Tarihin de online alışveriş sitesinden Grundig gdf 6502 6 Programlı Bulaşık Makinesi aldım. Yıkama performansından beklediğim gibi değildi, aynı alışveriş sitesinden tüm beyaz eşyalarımı Grundig markasını tercih ederek aldım. Diğer ürünler de Buzdolabı hariç hiç biri beklentimi karşıl...
Grundig Keşke Aldığım Güne Dönebilsem

Grundig gdf 6502 a++ 6 programlı bir bulaşık makinesi aldım. Aldığıma her çalıştırdığımız gün pişman olduk. Teknik servis ağı ve markasından dolayı tercih ettik. Ama 2 yıl içinde 5. Arızayı yaşadık. İlk dijital ekranı arızalandı ekran değişti, sonra sigorta attırmaya ve makinenin altından su akmaya ...
Grundig Kategorileri
- Blender 47
- Blender Seti 39
- Bulaşık Makinesi 332
- Buzdolabı 337
- Çamaşır Makinesi 546
- Çay Makinesi 228
- Derin Dondurucu 31
- Dikey Süpürge 557
- Espresso Makinesi 123
- Hoparlör 57
- Kahve Makinesi 389
- Klima 127
- Kurutma Makinesi 399
- Laptop 17
- Mutfak Robotu 6
- Robot Süpürge 367
- Rondo 12
- Saç Düzleştirici 189
- Saç Düzleştirici Tarak 20
- Saç Kurutma Makinesi 53
- Soundbar 23
- Süpürge 103
- Tartı 23
- Televizyon 2.220
- Tıraş Makinesi 38
- Tost Makinesi 81
- Uydu Alıcısı 9
- Ütü 34
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 14 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 46 dB |
| Su Tüketimi | 11 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.93 kWh |
| Program Sayısı | 6 program |
| Yıkama Erteleme | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A++ |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |








