Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ercan Wear (cadde_ercan)

16Şikayet
3
Şikayet Yaz
Şikayetler
16 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Ercan Wear (cadde_ercan)
3
  • Çözülen
  • Videolu
5
Çözüldü
profile
5 gün önce
4

"Çok yardımcı oldular tessekür ederim buradan Ercan abime selam olsun varsa yoksa cadde Ercan ❤️"

İbrahim Şikayetini Yayından Kaldırdı

Ercan Wear (cadde_ercan) Palm Angels Eşofman Takımının Gelmemesi

profile
2 hafta önce
108

13 Eylül saat 7 civarında bir tane palm angels eşofman takımı sipariş ettim indirimle ve siparişi verdikten sonra hiçbir mesaj gelmedi. Sipariş numarasını giriyorum, çıkmıyor yani para boşuna gitti ise cidden ne bileyim helal olmasın. Geri dönüş yapılırsa sevinirim.

1

Ercanwear Aldığım Eşofman Takımının Renk Akıtması

profile
4 hafta önce
96

Ercanwear.com'dan aldığım palm angels eşofman takımım ilk yıkamamda renk akıttı. Eşofmandaki beyaz kısımlar pembeleşti. Hiç hoş bir durum değil gerçekten. Resmen mahvoldu ürün. Üzerindeki yıkama talimatlarına uyarak yıkamama rağmen bu sıkıntıyı yaşadım.

Ercanwear Aldığım Eşofman Takımının Renk Akıtması
Ercanwear Aldığım Eşofman Takımının Renk Akıtması

Ercanwear (cadde_ercan) Ercanwear Yanlış Beden Gönderimi

profile
23 Ağustos
120

Ercanwear üzerinden bir adet ürün aldım, fakat M beden istememe rağmen S yollanmış. Site üzerindeki adresten şikayetimi bildirdim, fakat ulaşan kimse olmadı. Arayıp yazacağım hiçbir numara bulamadım. Gün içinde ulaşılıp çözülmez ise Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapacağım.

1

Ercanwear (cadde_ercan) Ayakkabının Rengi Gitmesi Kalitesiz Ayakkabı

profile
06 Ağustos
628

Aldığım ayakkabının 1 hafta olmasına rağmen 2 kere giymeme ve kesinlikle yıkamamama rağmen boyası gidip rengi açıldı sorun sizlik deyip işten sıyrılıyorlar ayakkabıyı ıslak mendil ile bile silememişken rengi giderse sorun bizdeymiş pazarda satılan çakma ayakkabılar daha iyidir. İade falan istemediği...

5
Çözüldü
profile
11 Temmuz
136
Enes Şikayetini Yayından Kaldırdı

Ercanwear (cadde_ercan) Yanlış Gönderilen Sipariş

profile
11 Temmuz
1.297

09.07.2023 Tarihinde yapmış olduğum sipariş tarafıma bugün gelmiş olup yanlış sipariş gönderilmiş ve bedenlerde farklı iletişim numarası, muhatap bulamıyorum. Kapıda ödemeli geldi. Ürünün değişimini istiyorum. Mağdur olmamak adına tarafıma ulaşılması konusunda destek rica ederim.

Ercanwear (cadde_ercan) Yanlış Gönderilen Sipariş
Ercanwear (cadde_ercan) Yanlış Gönderilen Sipariş
Ercanwear (cadde_ercan) Yanlış Gönderilen Sipariş

Ercanwear (cadde_ercan) Kargo Ve İletişim Sorunu

profile
08 Temmuz
1.475

27 Haziran bayram günü sipariş vermiştim 3 gün sonra bana hala SMS gelmedi diye bir mesaj attım. Bana kardeşim bugün pazar kargoya nasıl verelim, basit bir soru diye yanıt verdiler. Kusura bakmayın farkında değildim deyip, özür diledim. Bugün 7 temmuzda hala SMS gelmedi dedim bana. SMS de sorun çık...

Ercanwear (cadde_ercan) Ödeme Yaptım, Siparişim Gözükmüyor

profile
13 Haziran
1.663

2.06.2023 tarihinde Saat:22:12'de sitenizden alışveriş yaptık. E*** adına kayıtlı İş Bankası kartı ile 1.093 TL ödeme işlemi gerçekleşti. Ancak siparişler kısmında aldığım ürünler görüntülenemiyor. İnfo@ mailiniz çalışmıyor. Tel yok.

Ercanwear (cadde_ercan) Ürün Değişimi Yapmıyor

profile
10 Haziran
2.174

Cadde ercan ya da ercanwear Instagram'da satış yapan firma. Aldığımız ürünü bir beden küçüğüyle değiştirmek istiyoruz. Sadece bu kadar, neden bunu bu kadar zorlaştırıyorsunuz? Kargo ücretini de ödeyeceğim, diyorum. Sorun olan nedir? Muhatap bile bulamıyorum. Çok tuhaf gerçekten, anlamıyorum.

Ercanwear (cadde_ercan) Değişim Sorunu

profile
18 Mayıs
1.997

Ercanwear'dan 4 kez alışveriş yaptım. 3'ü gayet iyiydi, fakat 4. Alışverişimde ayakkabı aldım ve ayakkabı küçük çıktı. Ayağıma öne çıkanlarda ücretle değişim olduğu yazıyor ama iletişime geçtiğimde değişim yok diyorlar. Madem değişim yok, o zaman niye öne çıkanlarda yazıyor.

Ercanwear (cadde_ercan) Sipariş Verdim Ama Ürünlerim Hala Gelmedi

profile
18 Mayıs
1.969

Cadde_ercan'dan ayakkabı ve 2 adet t-shirt alışverişi yaptım. 3 haftadır siparişim gelmedi ve mesajlara bakmıyorlar. Karttan ödeme yapmama rağmen böyle bir mağduriyet ile karşılaşıyoruz. O kadar siteden alışveriş yaptım, ilk defa bu kadar ilgisizlikle karşılaştım. Müşteri memnuniyeti yok. Mağduriye...

Ercanwear (cadde_ercan) Sipariş Verdim Ama Ürünlerim Hala Gelmedi
5
Çözüldü
profile
29 Nisan
136

"Eyvallah. Teşekkürler..."

Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
1

Ercanwear (cadde_ercan)  Değişim Talebimizin Dikkate Alınmaması

profile
24 Mart
2.468

Bu siteden 3 parça ürün aldım ikisi oldu fakat aldığım ayakkabı 1 numara büyük almama rağmen kalıbı küçüktü olmadı. İadesi olmadığını en başta yazıyordu. Değişim için ilgili evrakı doldurduk fakat ne bir geri dönüş ne bir iletişim ürün elimizde kaldı. Hiçbir şekilde firmaya ulaşamıyoruz. Kutu içinde...

Shopier Cadde_ercan Yanlış Ürün Gönderimi

profile
04 Ocak
2.584

Cadde_ercan'dan aldığım arı Jordan 4 41 numara ayakkabı 42 olarak gönderildi ilgilenmek yerine engelliyorlar. İlgilenmeniz gerek biraz böyle şeylerle. Saçma sapan iş yapıyorlar ayrıca değişim 3 gün içinde yapılıyormuş fakat bize çok uzak kalıyorlar iletişim bilgisi vs yok.

Shopier Cadde_ercan Yanlış Ürün Gönderimi
profile
24 Ocak
1.943
Fake Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Ercan Wear (cadde_ercan) bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Ercan Wear (cadde_ercan) henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör