Büşra sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Beko Km90 Kurutma Makinesi Toz Atıyor, Yetkili Servis Çözüm Sağlayamıyor Ve Değişim Talebi
Büşra
17 Şubat 13:42
779
Beko km 90 model cihazımızı Yaşarlar Grup / Yaşarlar Beyaz Eşya Mobilya Ltd. Şti. Giresun Bulancak şubesinden aldığımız günden bu yana cihazın 4. Arızasıyla karşı karşıyayız. Cihaz sürekli olarak tozu dışarıya veriyor ve bu durum hem kullanım konforumuzu bozuyor hem de sağlığımızı olumsuz etkiliyor....

21 Aralık 2023 tarihinde www.beko.com.tr sitesi üzerinden 104735099 sipariş numarası ile Beko kurutma makinesi KM90 modelini 4 yıl ek garanti uzatma paketi ile birlikte satın aldım. Ürünü Javdes uygulaması üzerinden kupon kodu 'CUEJ0UB' ile beraber %11 indirim uygulayarak 19.042,71 TL (on dokuz bin ...
| Derinlik | 599 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Tambur Hacmi | 110 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Yoğuşturmalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |