Tülin sonuçtan memnun
Çözüldü
Tülin
02 Ocak 14:28
1.146

29 Ekim 2025 tarihinde Arçelik İstanbul Ümraniye Alemdağ Caddesi Sezer Petrol mağazasından dijital bir çamaşır makinesi satın aldım. Makineyi aldıktan kısa süre sonra, program sürelerinin normalden çok daha uzun sürdüğünü fark ettim; örneğin 2 saatlik program 3 saatten fazla sürüyordu. Bu sorun nede...
| Derinlik | 580 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Yıkama Kapasitesi | 10 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |