Wish

Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Wish ile ilgili bir şikayetin mi var?
2.365 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
6.017
07 Ekim 2022

Wish Para İadesi Yapmıyor

Wish ürün adım. Ürünü almaktan vazgeçtim para iadesi yapılmadı. Sipariş Tarihi: 11 Eyl 2022 Sipariş #: 631eb12df67e2bf50577ccad Gönderi adresi: H** G**** U**J***M*** 40A Centar Skopje, Skopje, 1112 Kuzey Makedonya Ödeme Yöntemi: Kredi Kartı mastercard xxxx0850 Destek Ekibiyle İletişime Geçin Destek...

Wish Para İadesi Yapmıyor
 • profile
1 Destekçi
profile
51
20 Eylül 2022

Wish Banka Hesabıma Bloke Koydu Ve Param Kesildi

2020'de alışveriş yaptım. Alışveriş yapmış olduğum ürün değerinden fazlası kesildiği için, banka hesabıma bloke koydu ve param kesildi. Ama bir daha ne siparişim geldi ne de. Bana yardımcı oldular. O günden bu yana canlı destekle mesajlaşıyordum. Ancak şimdi de bana. Zaman akşam aşımına uğradığı içi...

profile
1.336
28 Temmuz 2022

Wish Para İadesi Yapılmıyor!

Wish diye bir sitede insanları yanıltıyor. Ben yanıltıldım ve para iadesi kesinlikle yok. Çok kötü ve siparişle alakasız kıyafetler geliyor!

profile
1.723
13 Haziran 2022

Wish Adı Altında Yanıltılmam

Uluslararası bir uygulama yanıltması para yatırdık paramızı geri ödemediler şimdi de siteye ulaşılamıyor. Kime şikayet etsek boş.

profile
1.950
04 Haziran 2022

Wish Çekimlere Müsaade Edilmedi

Wish ürün reklamı için üye olduk ortalama herkes 100 dolar yatırdı ilk önce çekim yapınca ödeme yaptılar ancak sonra bot hesaplar temizleniyor deyip hesaplarımızdan çekimlere müsaade edilmedi çekim için WhatsApp'tan canlı yardım ile görüşünce miktarınızın %40'ını yatırın bot hesap olmadığınızı anlay...

profile
2.425
03 Haziran 2022

Wish  Ürün Gelmemesi

Wish'ten bıçak falan satın aldım 66,5 tuttu kargoyla beraber siparişi verdim, 5 6 ay oldu ve hala gelmedi niye sebebi ne? Yorumlara bakıyorum ürün geldi ama başka şey para iadesi geldi ama eksik size bırakıyorum.

profile
3.999
01 Haziran 2022

Wish Hesabımdaki 99.50 ₺ Paramı İade İstiyorum.

Wish alışveriş sitesi Türkiye satışını kapatmış, sitede hesabımda 99.50 ₺ param var, o hesabımdaki paranın iadesini istiyorum. Wish müşteri destek ekibi ile birkaç görüşme yaptım fakat iade olmayacağı bildirildi. Türkiye satışı devam etmiş olsaydı o hesabımdaki 99.50 ₺ paramı alışverişte kullanabili...

Wish Hesabımdaki 99.50 ₺ Paramı İade İstiyorum.
Wish Hesabımdaki 99.50 ₺ Paramı İade İstiyorum.
 • profile
1 Destekçi
profile
3.813
31 Mayıs 2022

Wish Hesap Bloke Sorunu

Wish uygulamasına telefonum üzerinden giriş sağlıyordum ve kasada 160 $ kadar param var. Yalnız artık hesabıma giriş sağlayamıyorum. Uygulama üzerinden servis çözüm ekibine sorunu bildirdiğim halde sorunuma çözüm bulamayıp tam aksine üzgünüz size yardımcı olamayacağız içerikli saçma sapan geri bildi...

 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
3.788
17 Mayıs 2022

Wish arkadaş Davet Etmezsen Para Çekemezsin

Wish adlı uygulama 100 dolar yükletip para kazanıyorsun. 100 doları katladık. Fakat arkadaş davet etmezsen para çekemezsin diyor. 10 kişi ekledim hesabımı kapattılar. Bizim yani 10 hesabı birden kapattılar. Birisi sizi davet ediyor, parasını kurtarmak için sizi de yakıyor.

 • profile
 • profile
2 Destekçi
  1 Yorum
profile
3.095
16 Mayıs 2022

Wish Yanıltıyor

Wish uygulamasına Binance üzerinden yatırılan para geri çekilemiyor, benim paramı aldı para yükledim Binance hesabımdan aktardım hesabımı kapattılar her yerde paylaşacağım.

profile
2.775
12 Mayıs 2022

Wish Kargomun Geri Gelmesini İstiyorum

Bundan 1-1.5 sene evvel sipariş verdim. Kargo ücreti çıktığı için kargoyu geri gönderdim. Param kartıma yatmadı. Muhatap da bulamadım. Kargonun kendisini tekrar geri almak istiyorum. Geri gönderir misiniz rica etsem? Buradan daha evvel şikayet yazdım. Geri dönüş sağlanmadı.

profile
5.324
01 Mayıs 2022

Wish Paramı Aldı, Ayakkabı Göndermedi

Ayakkabı aldım neden göndermediniz? Kaç ay oldu hala bir muhatap bulamıyorum. İnsanların parasını alıp satın aldıklarını gönderiyorsunuz. Bana cevap vermek zorundasınız. Mail adresim Sn.****[email protected] cevap bekliyorum.

 • profile
1 Destekçi
profile
5.234
20 Nisan 2022

Wish İrtibat Yardım Ve Destek Yok

Merhaba böyle bir firmanın neden sabit numarası olmaz 4 aydır neredeyse sattığım ürünlerin ücretini alamadım. Destek talepleri oluşturdum aramaya çalıştım. Öyle bir intiba bıraktı ki bende Wish i kimseye tavsiye de etmiyorum. Etmemde ücretimi almama yardımcı olun lütfen ürünleri de çekiyorum satış...

 • profile
1 Destekçi
profile
6.123
19 Nisan 2022

Wish Sipariş Ettiğim Ürün Gelmedi

Aldığım ürün bir senedir gelecek temmuzda teslim edilmesi gereken ürün hâlâ gelmedi gelmediği için geri iade talebinde bulunuyorum ama parçanın taşıma esnasında kaybolduğu için iade talebi oluşturulamıyor diyorlar elime geçmeyen malzemenin parasını ödedim ama benim paramı geri iade etmiyorlar. Nasıl...

 • profile
1 Destekçi
profile
5.297
19 Nisan 2022

Wish İsmini Kullanarak İnsanları Yanıltıyor

Wish+ veya wishshopping diye bir site var, Wish sitesiyle alakalı mı bilmiyorum ama Çark çevirme yöntemi ile titan zinciri oluşturup insanları yanıltıyor. İnsanlara reklam sayısını artırıp para kazanma vaadiyle insanların önce paralarını alıyor sonra da üyeliklerine iptal edip parasını hiç ediyor ve...

Wish İsmini Kullanarak İnsanları Yanıltıyor
profile
6.131
17 Nisan 2022

Wish Ürün Elime Ulaşmadı

Ürünü sipariş ettim. Ülkeye girmiş görünüyor. Ama bir aydır elime ulaşan bir şey yok. Sanırım ürünü ortadan kaybettiler. Para iadesi de olmuyor. Ben hayatımda böyle saçma bir site görmedim. Bir daha asla kullanmam.

 • profile
1 Destekçi
profile
10.339
15 Nisan 2022

Wish Sipariş İptal İade

Wish sitesinden 04.03.2021' de 760 TL. Ye Samsung Galaxy s21 Ultra telefon alıp ödemesini kredi kartından peşin yaptım. Ancak telefon gelmedi. Defalarca mail atmama ve mesajıma dönüş yapılmadı ve parası da iade edilmedi. Mail attığım telefon çalındığı içinde o telefonda otomatik açılan maili de akıl...

 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
7.193
13 Nisan 2022

Wish'den ne Sipariş Geldi Ne İade Parası

Wish ürünlerini satanlar resmen art niyetli. Geçen temmuz siparişim 195000 TL idi ne sipariş geldi ne iade parası. Bir kere muhatap alınacak hiç kimseye yok. Sanal sekreter koymuş iadeniz yapıldı diyor hesapta para iadesi yok.

 • profile
 • profile
2 Destekçi
profile
4.470
31 Mart 2022

Wish Hesap Sorunu Kilitli Gibi

Wish hesabıma ulaşamıyorum. Google Smart look yazıyor bir şeyler satın aldım ama takip edemiyorum. Sildim yeniden yüklemeyi denedim yine aynı pf bilmiyorum neden böyle bana yardım lazım.

profile
5.800
28 Mart 2022

Wish Ürün İptali Para İadesi Yapılmadı!

Order #: 620157b989a3d19f17dfc232 numaralı 2 adet siparişimi iptal ettim 10 iş günü içerisinde ücret iadesi yapılacağı söylendi fakat ücret hesabımdan kesildiği halde ücretin hesabımdan kesilmediği söyleniyor. Bankayı aradım kesildiği söylendi çözüm yok.

Wish Ürün İptali Para İadesi Yapılmadı!
Wish Ürün İptali Para İadesi Yapılmadı!

Marka Profili

Wish bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Wish henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Marka Profili

Wish bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Wish henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Sıkça Sorulan Sorular

Wish gümrük ve vergi ücreti alıyor mu?
Tüm Wish siparişlerinizde sadece satın alma fiyatı ve gönderim ücreti alınmaktadır. Gümrük, KDV ve diğer vergiler Wish üzerinden tahsis edilmemektedir.
Teslimat süresi ne kadar?
Wish siparişlerinizin teslimat süresi ürünün gideceği bölgeye ve teslimat türüne göre değişmekle birlikte, genellikle 1 hafta içerisinde teslim edilmektedir.
Wish siparişleri nereden gönderiliyor?
Wish'te pek çok farklı ülkeden ve bölgeden satıcı bulunmaktadır. Genel olarak Wish siparişleri daha çok Asya'dan ya da ABD'den gönderilmektedir.
Wish iletişim bilgileri nedir?
Wish destek ekibine ulaşmak için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Wish ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Wish Hakkında

Çin temelli bir çevrimiçi e-ticaret platformu olan Wish, alıcı ve satıcı arasındaki alışverişleri daha kolay ve pratik hale getiren bir internet sitesi olarak hizmet vermektedir. 4 Nisan 2010 tarihinde Peter Szulczewski tarafından kurulan Wish alışveriş sitesi, cep telefonundan giyime, mutfak gereçlerinden kişisel bakım ürünlerine pek çok farklı kategori ve alanda ürün satışı gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda Wish kullanımı oldukça basit ve pratik olmakla birlikte, üye girişi yapıldıktan sonra birkaç basit adımda tamamlanabilmektedir. Alışverişin Eğlenceli Hali sloganı ile yola çıkan Wish, popüler markaları ve trend ürünleri bir araya getiren koleksiyonu sayesinde milyonlarca üyeyi kendisine çekmeyi başarmıştır. Wish nasıl bir site diye merak ediyorsanız, bu sayfada yer alan tüketici yorum ve değerlendirmeleri okuyarak daha detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Wish Alışveriş Sitesi Hakkında Merak Ettikleriniz

Wish hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara bu sayfa üzerinden ulaşmanız mümkün. Web sitesi, herhangi bir e-ticaret platformu gibi standart bir çalışma prensibine sahip olmakla birlikte ürünlerini pek çok farklı ülkeden göndermekte ve geniş bir global alıcı - satıcı ağına sahiptir. Wish mağazaları, ürünleri ile ilgilenen kullanıcılara ulaşırken kullanıcılar, aradıkları ve belki de Türkiye'de bulamadıkları ürünleri Wish aracılığıyla satın alma imkanına erişiyor. Üye olmak için geçerli mail adresinizi kullanabileceğiniz gibi Facebook ya da Google+ ile de giriş yapmanız mümkün. Wish'ten sipariş edilen ürünlerin teslimat süresi, satıcının bulunduğu ülkeye ve teslimat türüne göre farklılık gösterebilmektedir. Tüm Wish ürünleri, farklı ödeme yöntemleri ile satın alınabilmektedir. Kredi kartı, sanal kart, debit kartı ve PayPal gibi farklı ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek bir Wish siparişi oluşturmak mümkündür. Özellikle gündemde olan ürünlerin ve en trend kategorilerin satışının bulunduğu Wish üzerinden cep telefonundan tencereye, yapay bitkiden eşofman takımına, sehpadan televizyona kadar pek çok farklı kategoride ürün bulmak ve ihtiyaçlarınızı gidermek mümkündür. Global bir alışveriş ağı hizmeti sunan Wish sayesinde farklı ülkelerde popüler olan ürünleri inceleyebilir, Türkiye'de bulamayacağınız ürünleri Wish güvencesi ile satın alarak farklılık yaratabilirsiniz. 7/24 destek vermeye hazır olan Wish iletişim kanalları hem e-posta, hem canlı yardım, hem de çağrı merkezi üzerinden destek vererek alışveriş süreçlerinizi daha kolay hale getiriyor.

Wish Şikayet & Yorumları

Wish alışveriş yorumlarını merak ediyorsanız ve bir Wish siparişi oluşturmadan önce daha önce sipariş vermiş kullanıcıların görüşlerine ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz. Burada yer alan Wish şikayet ve görüşlerini göz önünde bulundurarak siz de alışveriş platformu üzerinden satın alma yapabilirsiniz. Wish iade ve değişim süreçleri, platform hakkında en çok merak edilen konuların başında geliyor. Teslim almış olduğunuz Wish ürününü iade etmek ya da değiştirmek için Wish Destek ekibi ile iletişime geçmeniz yeterli. Birkaç iş günü içerisinde size dönüş yapacak olan ekip, siparişinizle ilgili iade ve değişim prosedürlerinizde yardımcı olacaktır. Bunlara ek olarak bu sayfamız üzerinden paylaşacağınız tüm yorum ve şikayetleriniz marka tarafından görünür olmakla birlikte daha hızlı destek almanızı sağlayacaktır. Eğer teslim aldığınız siparişinizde bir kusur ya da hasar olduğunu tespit ettiyseniz, bu sayfadan şikayetlerinizi paylaşabilir veya site üzerinden Hasarlı Alındı girişi yapabilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha pek çok sorunla karşılaşan gerçek kullanıcıların değerlendirmelerini bu sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.