Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Tefal Robot Süpürge- Garanti Kapsamında Olsa Bile Bataryası 1290ymiş

profile
02 Haziran
561

Tefal robot süpürgemi garantisi bitmeden teknik servise götürdüm. Tamir edildi, deyip süpürgemi geri verdiler. Bir parçası da değişmiş, ancak ürün çalışmıyor! Şimdi garantisi bitti. Batarya değişmesi gerekir. 1290 TL dedi. Teknik servis. Tefal'i aradım. Garanti devam ederken de batarya değişimi paralıdır cevabı geldi. *Garantili üründe en önemli Parçası garanti dışında olamaz! *Garanti süresi içinde tamir edilmediği için hata telafi edilmelidir.

Aksini söylüyorsanız bana bunu belge ile sunun ki Tüketici Hakem Heyeti'ne gideyim, dedim. Ne belge gönderildi ne arandım.

Hata telafi edilmezse hukuki haklarımı her adımda daha öte mercilerde arayacağım.

Saygılarımla.

Tefal Robot Süpürge- Garanti Kapsamında Olsa Bile Bataryası 1290ymiş
Tefal Robot Süpürge- Garanti Kapsamında Olsa Bile Bataryası 1290ymiş
Tefal Logo
03 Haziran 09:31
Tefal Logo
03 Haziran 15:48

Benzer Şikayetler

1

Tefal Robot Süpürge Sorunu

profile
1 hafta önce
297

Ürünü alalı 2 yıl oluyor. 2 yıldır sürekli arıza veriyor. Serviste bir ay kaldıktan sonra alıyorum yine aynı problemler. Yine servis sanırım garantisinin dolmasını bekliyorlar. Tefal robot süpürgeden hiç memnun değilim.

1

1 Yıl Dolmadan Tefal Robot Süpürge Hayal Kırıklığı

profile
3 hafta önce
550

2022 Eylül ayında Media Markt'tan almış olduğum rg75 robot süpürgenin fırçalarının vidaları süpürme esnasında sürekli düşüyordu başlarda pek önemsemiyordum fakat gittikçe çekim gücü azaldı ve batarya çok hızlı bitmeye başladı. Son zamanlarda haritayı unutuyor ve siliyor üst üste birkaç kere evi başt...

1 Yıl Dolmadan Tefal Robot Süpürge Hayal Kırıklığı
1 Yıl Dolmadan Tefal Robot Süpürge Hayal Kırıklığı
1

Tefal Robot Süpürge Tamir Edilmiyor Üstüne Ekstra Sorunlar İle Ulaştı

profile
21 Ağustos
492

Tefal X-plorer serie 75 animal robot süpürge aldım Vatan Bilgisayar'dan 6 kere garantiye yolladım. Teker sıkışması etrafında dönme, halıya çıkmıyor. Birçok sebep denendi. En son garantiye yolladığımda tekerler değişti denildi. 1 ayı geçkin sürede tamir edildi. Eve getirdim, bu sefer ön tampon sıkışm...

2 Destek

Tefal Robot Süpürge Haritalandırma Arızası

profile
20 Ağustos
1.346

Tefal xplorer 130 Al akıllı robot süpürge sürekli haritalama arızası veriyor, yuvasını yanlış yerde görüyor, süpürsün diye gönderdiğiniz yerden farklı yerlere gidiyor. Ürün servise gitti fakat hiçbir şey yok denilerek geri gönderildi. Tefal robot süpürge pişmanlıktır, hiç memnun kalmadım.

1 Destek

Tefal Robot Süpürge Problemleri

profile
19 Ağustos
272

Tefal marka robot süpürgemiz her hafta ayrı bir problemle bizi çıldırmak konusunda kararlı. İlk problemleri sürekli durduk yere haritasını silmesi ile yaşamaya başladık. Üst üste birkaç kere harita kendi kendine silindi ve tekrar tüm evi taratmak zorunda kaldık. Ardından ürün durduğu yerde herhangi ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tefal Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 14 dk 12 sn
Benzer Şikayet Yaz