Nursena sonuçtan memnun
Çözüldü

Nursena
18 Aralık 2025 13:31
-
Nursena Şikayetini Yayından Kaldırdı

Samsung WD90K6410OW/AH model ve 0QZL5ABJ900536F seri numaralı çamaşır makinenizi 16.01.2018 tarihinde satın aldım. Ürünün garanti süresi 16.01.2025 tarihinde sona ermiş olup, garanti süresi içinde en son 13.01.2025 tarihinde su giriş valfi ve deterjan kutusu garanti kapsamında değiştirilmiştir. Anca...

Samsung çamaşır makinemizin sesli çalışmaya başlamasından sonra servis çağırdık, gelen servis denge taşlarından bir tanesinin kırık kazanında yerinden oynadığını belirtti. Garanti kapsamı dışında ücretli değiştireceklerini söylediler. 1.5 yıldır sorunsuz kullandığımız çamaşır makinemizin 2 denge taş...
| Kurutma | Var |
| Derinlik | 650 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 73 dB |
| Su Tüketimi | 54 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |