Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung Ekran Yansıtma Özelliği Olmasına Rağmen TV De Ekran Yansıtma Çıkmıyor

profile
06 Haziran
139

Samsun 50BU8500 TV aldım diğer evimde 50BU8000 vardı memnundum ama bu TV de ekran yansıtma özelliği olmasına rağmen çıkmıyor bağlanmıyor. yansıtmıyor. Aradım geri dönüş yapacaklarını şöyledir halen kimse dönüş yapmadı. Bu durumdan çok şikayetçiyim. Yetkililerin acil duruma el atması lazım

Samsung Ekran Yansıtma Özelliği Olmasına Rağmen TV De Ekran Yansıtma Çıkmıyor
Samsung Logo
06 Haziran 08:46

Benzer Şikayetler

Samsung Ekran Yansıtma Ses Var Görüntü Yok

profile
26 Haziran
1.106

Yeni aldığımız Samsung 58 inc AU7000 kodlu TV'miz var. Türkiye'nin uygulaması tabii yi telefonuma yükledim. Fakat ekran yansıtma yaptığımda ses oluyor. Görüntü olmuyor. Uygulamadaki hiçbir filmi izleyememek beni uzdu. Sorunun kaynağı ne olabilir anlayamıyorum.

1 Destek

Samsung QLED Ekran Hatası

profile
05 Aralık 2022
628

Wi-Fi den ekrana yansıtma yaptığımda veya internetten film açtığımda Ekran görüntü hatası veriyor. Zaman zaman görüntü bozuluyor. Kare kare renkler çizgiler oluşuyor. Ama TV izlerken böyle bir şey olmuyor.

Samsung QLED Ekran Hatası
Samsung QLED Ekran Hatası
Samsung QLED Ekran Hatası
+2

Samsung Au8100 Tv  Ekran Yansıtma

profile
05 Kasım 2022
2.810

Samsung 65au8100 iPhone ekran yansıtma olmuyor. Bir uygulamamı indirmem gerekiyor. Ekran yansıtma seçeneğine bastığımda, televizyonu görmüyor ne yapabilirim? Televizyonum yeni. Bugün kurulumunu yaptım. Smart TV Android yansıtabiliyorum Apple telefon yansıtılmıyor.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Samsung Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 8 dk
Benzer Şikayet Yaz