Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Samsung NV7B7997ADN
Ürün Analizi
- Şikayetler
Samsung Kategorileri
- Adaptör 112
- Akıllı Kumanda 449
- Ankastre Fırın 72
- Ankastre Ocak 36
- Ankastre Set 20
- Bilgisayar 206
- Bluetooth Kulaklık 211
- Bulaşık Makinesi 1.402
- Buzdolabı 3.739
- Çamaşır Makinesi 3.882
- Davlumbaz 29
- Derin Dondurucu 74
- Dikey Süpürge 379
- Elektrikli Süpürge 317
- Fotoğraf Makinesi 10
- Frın 1
- Hafıza Kartı 61
- Hoparlör 112
- Kamera 353
- Klavye 55
- Klima 4.671
- Kulaklık 765
- Kurutma Makinesi 514
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 299
- Laptop 36
- Mikrodalga Fırın 138
- Monitör 533
- Mouse 4
- Ocak 105
- Projeksiyon Cihazı 57
- Robot Süpürge 174
- Ses Sistemi 148
- Set Üstü Ocak 11
- Soundbar 106
- SSD 60
- Şarj Aleti 352
- Televizyon 13.636
- Uydu Alıcısı 43
Çok Karşılaştırılanlar
Samsung NV7B7997ADN
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Hacim | 76 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 570 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Ağırlık | 51 kg |
| Yükseklik | 595 mm |
| Aydınlatma | |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Zamanlayıcı | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Enerji Tüketimi | 0.71 kWh/Çevrim |