Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Profilo FRS3610GTL
Ürün Analizi
- Şikayetler
Profilo Kategorileri
- Ankastre Fırın 157
- Ankastre Ocak 68
- Ankastre Set 69
- Aspiratör 17
- Blender 9
- Bulaşık Makinesi 650
- Buzdolabı 1.666
- Çamaşır Makinesi 1.561
- Çeyiz Seti 37
- Davlumbaz 43
- Derin Dondurucu 123
- Elektrikli Süpürge 51
- Fırın 50
- Kahve Makinesi 12
- Kıyma Makinesi 4
- Klima 80
- Kurutma Makinesi 331
- Mikrodalga 1
- Pos 3
- Set Üstü Ocak 26
- Su Isıtıcı 1
- Su Sebili 117
- Termosifon 7
- Tost Makinesi 4
- Ütü 5
Çok Karşılaştırılanlar
Profilo FRS3610GTL
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Hacim | 66 lt |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Ağırlık | 49 kg |
| Yükseklik | 850 mm |
| Aydınlatma | |
| Fırın Tipi | Solo |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.88 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 2 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %88