Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Instagram

27.955Şikayet
2,3
Şikayet Yaz
Şikayetler
63.543 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
Instagram
2,3
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
5
Çözüldü
profile
1 gün önce
681
Zait Şikayetini Yayından Kaldırdı

Instagram E Posta İle Giriş Yapamama Ve Şifre Unuttuğunda Girememe

profile
3 gün önce
-

Şifremi unuttuğum ve e postamı unuttuğum için hesaba giremiyorum. Telefonum yok onun için kod geldiğinde yazamıyorum ve bu nedenle eski Instagram hesaplarımı kapatamıyorum. Bunun için Instagram hesaplarımı diğer arkadaşlarım takip isteği attığında kabul edemiyorum.

Instagram Hikayelerde Şarkıya Ulaşılamıyor

profile
3 gün önce
-

Hiç kimsenin hikayesinde şarkılara ulaşamıyorum. Dinleyemiyorum Ve ben de hiçbir şarkı görünmüyor bir tane dahi. "Bu şarkıya şu an da ulaşılamıyor" uyarısı veriyor. 2 haftadır böyle.

Instagram Hesabımı Kapattılar

profile
3 gün önce
-

Instagram da h--- adlı kişi yok kocamla konuşmalarını yakaladım diye asılsız haber yayımladı 😡hesabımı kapattılar gereğini yapılmasını rica ediyorum. Bunları mahkemeye vereceğim bütün emeklerim sizin yüzünüzden yok oldu lütfen bilen biri yardım edin hesabımı geri istiyorum.

Instagram 'da İftira Atanlar Var

profile
3 gün önce
-

H** a** isimli şahıs asılsız bir şekilde Instagram adımı kullanarak iftira atmaktadır. Bu iftiranın kaldırılmasını ve hesabının başkalarına da aynısını yapmaktan kaçındırmak için kapatılmasını rica ediyorum. Kimse suçsuz yere zan altında bırakılmamalı. Gereği yapılmadığı halde suç duyurusunda buluna...

Instagram Story Müzik Sorunu!

profile
3 gün önce
-

Dijital içerik üreticisi olarak hesabım var ama Türkçe müzikler çıkmıyor kaç gündür sorun düzelmedi. Nasıl sorunu çözebiliriz yardımcı olur musunuz? Güncellemeleri filan hepsini yaptım ama olmadı sonuç aynı kaç gündür böyle kaldı düzelmiyor. Sildim yükledim.

profile
3 gün önce
-

Daha önce kullanmakta olduğum Instagram hesabım 14/09/2023 tarihinde çalındı. Hesabımdan yanıltma amacıyla yayın yapıldığını öğrendim. Ailem, akrabalarım ve arkadaşlarım hesabın bana ait olduğunu sanıp mağdur edilmektedir. Bu sebeple a*** kullanıcı adlı hesabımı çalan kişi hakkında işlem yapılmasını...

Instagram Hesabıma İftira Atmıştır

profile
3 gün önce
-

Instagram'da se***** isimli hesap adıma iftira atmıştır bu uygulama üzerinden kendisini gerekli mercilere şikayet etmiş bulunmaktayım. Adıma atılan iftiradan sev*** isimli hesap sorumludur. Fakat Instagram üzerinde bana bunu es***hakaret içeren mesajla bana bildirip link attı. Bu kişiyi lütfen sizde...

Instagram Adıma Dair İftira

profile
3 gün önce
-

Benim sayfa ismimi kullanarak adıma dair iftira atan m*** isimli kadından şikayetçiyim. Benim bir oğlum var ben onun için çabalıyorum. Böyle ahlaksız kadınlara izin verilmemeli. Lütfen itibar edilmemeli. Böyle insanlara oğlumla olan şahsi hesabımın adini kullanıp yapamaz. Bunları kadın kadının düşma...

Instagram Hesap Adıma İftira

profile
3 gün önce
-

Instagram hesap adımı kullanarak hakkımda asılsız haber yapan iftira atan m** t** isimli kadın hakkında işlem başlatacağım. İnsanlara iftira atmaya utanmıyor musunuz. Gerekli yerlere gerekli şikayette bulunacağım ceza alması için elimden geleni yapacağım.

İftira Instagram Hesap Adımı Kullanarak Yapılan İftira

profile
3 gün önce
43

Instagram hesap adımı kullanarak hakkımda asılsız haber yapan iftira atan M** T** isimli kadını savcılığa vereceğim. Hesabı bilen varsa rica ediyorum, yazsın gerekli her şeyi yapacağım. Bu nasıl bir terbiyesizliktir? Bu nasıl bir suçlamadır? Gerekli yerlere gerekli şikayette bulunacağım.

Instagram Story Atarken Türkçe Müzik Çıkmıyor

profile
3 gün önce
69

Instagram'da bugün story atacağım zaman fark ettim. Story atacağım zaman müzik ekleme yapmak istediğimde hiçbir şekilde Türkçe müzik çıkmıyor. Bir sürü şey denedim uygulamalardan Instagram verilerini temizledim silip yükledim güncelleme yaptım ama yine Türkçe müzik yok arama kısmına yazdığım zamanda...

Instagram Şifre Değişikliği Kabul Etmemesi

profile
3 gün önce
34

Instagram buti****rt hesabımın şifresini unuttum, değiştirmek istedim. Yeni şifre belirledim. Yeni şifremi kabul etmiyor, nedeni nedir acaba? Her şeyi doğru yaparak ilerledim. Yeni şifremi yazdım. Kabul edilerek ilerledim. But***irt hesabıma girmek istediğimde şifre hatalı diyor. Instagram yetkilile...

Instagram Şifre Sıfırlama Kod Hatası

profile
3 gün önce
58

Instagram hesabına giriş yapamıyorum. Şifremi unuttuğumu düşünüp yeni şifre almak için Instagram hesabımın bağlı olduğu mail adresine kod istedim ancak herhangi bir kod gelmedi. Defalarca denedim olmadı. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Gün boyunca uğraştım olmadı.

Instagram Hesap Kullanmadığıma Rağmen Adıma Hesap Açılmış

profile
3 gün önce
132

Hesap kullanmadığıma rağmen adıma fake hesap açılıp fotoğraf paylaşılıyor. Acilen bu duruma çözüm bulunmasını istiyorum. Tanıdıklarıma mesajlar ve istek atıyor şikayet ettirmeme rağmen halen ne kapatıldı ne de askıya alındı bu duruma bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Instagram Hakkımda Ağır Suçlama

profile
3 gün önce
167

N** c*** diye bir hesap benim hesabımı alarak buraya "kocamla ilişkisi var, elinde görüntüler var falan diye asılsız bir şikayette bulunmuş. Bu kişi hakkında suç duyurusunda bulunmak istiyorum. Şahsım adına attığı iftiranın ne şekilde olursa olsun cezasını almasını istiyorum... Tesadüfen birisi görü...

Instagram'da Hesap Geçişi Sorunu

profile
3 gün önce
151

Instagram'da aktif 3.hesabım var arasında geçiş yapamıyorum. Acil çözüme ulaşması gerek. Eskiden sağ alttaki profil resmine tıklayınca geçiş yapardı simdi yapmıyor. Ayarlardan da yapamıyorum. Kaç saattir uğraşıyorum tek sorun. Bende değil anladığım kadarıyla lütfen çözüm bulabilir misiniz?

Instagram DM Kapalı

profile
3 gün önce
170

Instagram'da işletme hesabım var fakat hiçbir mesaj alamıyorum çünkü hesabıma kimse mesaj gönderemiyor mesaj isteklerim açık olmasına rağmen, izinlerimin tekrardan açılmasını talep ediyorum. Bu süreçte oldukça müşteri kaybettim lütfen hızlı bir şekilde düzeltin.

Instagram Asılsız İhbar

profile
3 gün önce
216

E*** hanım siz benim hakkımda asılsız haber yapmışsınız onu kaldırmanızı istiyorum. Ben evliyim öyle şeylerle işim olmaz. Kaldırın yoksa polise gidip suç duyurusunda bulunacağım. Hayatımda bu kadar sizin gibi insanlar görmedim.

Instagram Engel Yedim 1 Aydır Giremiyorum

profile
3 gün önce
211

Takip ettiğim kişileri çıkardım, engel yedim. 1 ayı geçti hala giremiyorum. Sorunun giderilmesini istiyorum. Yardım butonuna hiçbir şekilde giremiyorum. Lütfen çözülsün artık, bıktım gerçekten. Mesajlar geliyordu eskiden, bildirim düşüyordu. Şimdi oda yok gerçekten sinir bozucu.

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı.info
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram hangi ülkenin uygulamasıdır?
Instagram, ABD kökenli bir sosyal medya uygulamasıdır.
Instagram açılmıyor. Ne yapabilirim?
Dönemsel olarak gerçekleşen teknik arızalar ve sunucu problemlerinden ötürü Instagram uygulamasında sorunlar oluşabilmektedir. Uzun süreli kesintilerde müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz mümkündür.
Instagram Türkiye müşteri hizmetleri numarası nedir?
Cep telefonunuzdan ya da sabit hattınızdan 11870 numaralı telefonu arayarak Instagram hesabınız ile ilgili destek alabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Instagram ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden iletebilirsiniz.

Instagram Hakkında

Instagram, dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir. İlk olarak 5 Ekim 2010 tarihinde sadece iOS işletim sisteminde kullanılmak üzere piyasaya sürülen Instagram, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulmuştur. Temel olarak fotoğraf ve video paylaşımı üzerine yoğunlaşan bir çalışma sistemi olan Instagram, an itibariyle 1 milyarı aşkın aktif üyeye sahiptir. Çok kısa bir süre içerisinde büyüyerek geniş kitleler tarafından kullanılmaya başlayan Instagram, düzenli olarak yeni özellikler ve farklı kullanım alanları ekleyerek daha fazla tüketiciye ulaşmayı başarmıştır. İlk etapta 11 adet olan fotoğraf filtresini zamanla genişleten ve artıran sosyal medya aracı, aynı zamanda paylaşılan fotoğrafı farklı mecralara aktarılması, 24 saat içinde kaybolan hikaye paylaşımı ve yorum beğenme gibi özellikler de getirerek kullanıcılarını daima memnun etmeyi başarmıştır. Hashtag olarak da bilinen etiket kullanımını hayatımıza sokan ikonik uygulama, bugün siyasetçilerden pop şarkıcılarına, doktorlardan avukatlara kadar pek çok farklı sektörde ve mecrada faaliyet gösteren kişiler tarafından da kullanılmakta, yüksek indirme oranları ile en popüler sosyal medya aracı olarak birincilik konumunu korumaktadır.

Instagram Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hem Instagram'a yeni üye olanların, hem de aktif Instagram kullanıcıların zaman zaman merak ettiği sorular meydana gelmektedir. Bunlardan bir tanesi, Instagram hesap silme olmaktadır. Instagram hesabınızı silmek için Profilim kısmından Hesap Ayarları bölümüne tıklamanız ve Hesap Sil butonuna tıklamanız gerekmektedir. Uygulama, hesap silme nedeninizi talep edecek, ardından da hesap kapama işlemlerinizi başlatacaktır. Aynı alandan Instagram hesap dondurma işlemlerinizi de tamamlamanız mümkündür. Instagram şifremi unuttum alanından unutmuş olduğunuz şifreyi yeniden yapılandırabilir, hesabınızı kurtarabilirsiniz. Instagram engel kaldırma süreçleri de yine Instagram kullanıcıları tarafından merak edilen bir sorudur. Daha önce engellemiş olduğunuz bir kullanıcıyı Ayarlar kısmında yer alan Gizlilik alanını ziyaret ederek tespit edebilir, dilerseniz kullanıcının engelini yine bu alandan kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte sizi engellemiş olan bir kullanıcının engelini kaldırmanız mümkün değildir. Instagram açılmıyor konusu, kullanıcıların dönem dönem karşılaştığı bir problemdedir. Uygulamanın kendi sunucularından ve sistemlerinden kaynaklanan dönemsel problemlerden ötürü bu tarz durumlarla karşılaşmanız olasıdır. Uygulama uzun süre boyunca açılmaz ve onu kullanamazsanız, telefonunuzdan silip tekrar yüklemeyi ya da cihazınızı kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Instagram ile ilgili merak ettiğiniz diğer kullanıcı yorum ve görüşlerine ise bu sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram Kullanıcı Şikayet & Yorumları

1 milyarı aşkın global kullanıcısı ile hizmet veren sosyal medya uygulaması, beraberinde pek çok farklı yorum ve görüş de getirmektedir. Bu sayfamızda yer alan Instagram yorumları, hem uygulama hakkında daha kapsamlı bilgi vermekte hem de herhangi bir olumsuzluk durumunda uygulama yetkililerinin sizinle daha hızlı iletişime geçmesini sağlamaktadır. Dilerseniz uygulamanın resmi kanalında yer alan Instagram şikayet formunu doldurarak talep ve önerilerinizi markaya iletebilirsiniz. Bununla birlikte Instagram çalındı ya da Instagram nasıl dondurulur gibi sorularınıza burada yer alan gerçek kullanıcı yorumları üzerinden ulaşmanız mümkün. Türkiye'de de aktif olarak kullanılan ve faaliyet gösteren uygulamanın Instagram müşteri hizmetleri detaylarına Sıkça Sorulan Sorular alanımızdan ulaşabilirsiniz.