Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Instagram

27.543Şikayet
2,3
Şikayet Yaz
Şikayetler
60.321 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
Instagram
2,3
  • Çözülen
  • Videolu
5
Çözüldü

Instagram Gerçek Olmayan Şikayet

profile
1 gün önce
1.926

"Teşekkür ederim"

S*** isimli bir kadın Instagram'ı mı etiketlemiş, yalan yanlış bir şeyler yazmış. Bunların hiçbiri doğru değil. Sabah bir lafın yazdı, tanımıyorum ism...

Instagram Benim Adıma İftira Atılıyor

profile
3 gün önce
-

Benim adıma Instagram hesabımdan beni taciz ediyor diyerek bir şey paylaşan kişiyle hiçbir alakam yok. Onu kim paylaştıysa şikayet edeceğim çünkü benimle hiçbir ilgisi yok. Savcılığa, polise her yere gideceğim ve bu konuda her zaman arkasındayım. Benimle hiçbir ilgisi yok.

Instagram Takip Etme Sorunu

profile
3 gün önce
-

Instagram hesabımda takip edebilme özelliğime kısıtlama geldi ve ortalama 5 gündür bu şekilde normalde 24 saatte çözülmesi gereken bir durum sırf bu yüzden yeni ve küçük bir işletme olarak insan kaybediyorum. Hiç hoş değil Instagram adım m**. Konunun acilen düzeltilmesini istiyorum.

Instagram İftiraları

profile
3 gün önce
2

M** p** isimli kullanıcı, Instagram adımı kullanarak hakkımda asılsız suçlamalarda, iftiralarda bulundu. Benim gibi birçok insana bu şekilde iftira attığını görüyorum. Rica ediyorum yapılması gereken neyse bir an önce yapılsın ve hesap hakkında soruşturma açılsın.

Instagram Hesaba Giriş Yapamıyorum

profile
3 gün önce
-

Instagram hesabım için daha önceden kullandığım mail ve telefon numaram güncel değil selfie videosu çek kısmına giriyorum daha önceki şifremi soruyor ancak hatırladığımı giriyorum, fakat hatalı diyor. Nasıl kurtarabilirim tarafıma dönüş bekliyorum. Sizden destek bekliyorum.

Instagram Resmi Hesabımın Çalınması

profile
3 gün önce
-

C**resmi hesabım çalınarak şahsıma yönelik dolandırıcılık yapılarak küçük düşürülmeye çalışılmaktadır. Hesabımın acilen kapatılmasını talep ediyorum. Bir restoranda mutfak şefiyim ve ürünlerimi paylaşarak kendimi topluma örnek birisi olarak göstermeye gayret ediyorum.

Instagram İPhone Hikayeye Müzik Eklemiyor

profile
3 gün önce
-

Instagram'da müzik ekleme kısmında Türkçe müziklere ulaşamıyorum. Müziklerin tamamı İngilizce. Türkçe müzik aradığımda hiçbir sonuca ulaşılamadı diyor. Hesabım normal gizli hesap. Uygulamayı silip tekrar yükledim. Dil ayarlarım Türkçe her şeyi yaptım ama düzelmiyor.

Instagram Hesabımın Kapatılması, Toplum Kurallarına Aykırı Davranış

profile
3 gün önce
-

Hesabımda herhangi bir kötü söz, hakaret içerikli sözler veya herhangi bir toplum kurallarına aykırı hareketimin olmamasına rağmen kapatıldı. Değerlendirme formu talep edilemez olarak görüyorum yardımda. Benim hesabımın tekrardan incelenmeye alınmasını talep ediyorum, hakeza toplum kurallarına aykır...

Instagram Hikayede Müzik Ekleme Yerinde Türkçe Müzikler Çıkmıyor

profile
3 gün önce
1

Hikaye de Türkçe müzikler çıkmıyor. İngilizce müzikler var. Türkçe müzik aratınca sonuç bulunamadı diyor. Sorunumun düzeltilmesini istiyorum. Hesapla alakalı olduğunu düşünüyorum. Diğer başka hesaplarda bu tür sıkıntı yok. Instagram'in sorun bildir yerine kaç kere yazdım ama dönüş sağlamadılar.

Instagram Şikayet Etmek İstiyorum

profile
3 gün önce
-

Instagram üzerinden hesabım olan b----_91 hesabına asılsız bir iftira sonucu resim ve videolarla hiçbir alakam yok şikayet edilmesi söz konusudur. Bunu yapan M--a--- isimli kişinin bu şikayetini kaldırmasını ve hesabına işlem uygulanmasını talep ediyorum. Gereğini bir an önce yapılmasını istiyorum.

Instagram Hesabım Kapatıldı

profile
3 gün önce
-

25 Eylül 2023 'te Instagram hesabım dolandırıcılar tarafından çalındı. Her türlü yolu denememe rağmen hesabımı geri alamadım. Instagram bu konuda oldukça kötü. Yardımcı olacak kimseyi bulamıyorsunuz. Gönderdiğim selfie videolarını da kabul etmedi. Dün hesabım kapatılmış. Hesabımı geri almak istiyoru...

Instagram Fotoğraf Paylaşımlarında Türkçe Şarkılar Çıkmıyor

profile
3 gün önce
-

Fotoğraf paylaşımı yaparken müzik bölümünden Türkçe şarkılar çıkmıyor ve bu sorun tüm kullanıcıların sorunu değil maalesef bir kesimde çıkmıyor ki bende dahilim çok sinir bozucu bir durum yardımcı olur musunuz. Lütfen bu sorun giderilsin kullanıcıların yarısında problem var yarısında yok sinir bozuc...

Instagram Fotoğraf Paylaşımlarında Türkçe Şarkılar Çıkmıyor

Instagram Hesabıma Yapılan Asılsız İftira

profile
3 gün önce
-

H*** adlı kullanıcı tarafından şahsıma ait Instagram hesabım hedef gösterilerek asılsız ve gerçeği yansıtmayan iddialarda bulunulmuştur. Tamamen dikkat çekmek için yapılan bu iddiaların kesinlikle gerçekle bir ilgisi bulunmamaktadır. Tamamıyla iftira ve amacı belli olmayan asılsız bir karalamadır.

Instagram Storyde Müziklerin Kaldırılması

profile
3 gün önce
-

Storye eklediğimiz müzikler sonraki zamanlarda kaldırılıyor müzik bulunamadı diyerek bir süre ardından da arşivlenmiş hikayelerimize ulaşılamıyor. Yok yani madem mevcut olan müzik ulaşılamadı diye sistem hata verecekse müzik ekleme özelliğini kaldırın o halde severek paylaştığım storylerime şu an ul...

Instagram Storyde Müziklerin Kaldırılması

Instagram Hesabıma Atılmış İftira

profile
3 gün önce
-

Adıma atılmış iftira var ben @z** Instagram sayfasının kullanıcısıyım. F** t** adlı şahıs adıma yönelik yalan yanlış şeyler söylemiş. İsmini ilk defa duydum tanımıyorum etmiyorum neden böyle bir şey yapmış bilmiyorum. İftiraya karşı destek olmanızı istiyorum.

Instagram Sahte Paylaşım ve Şikayet

profile
3 gün önce
-

Birisi benim Instagram hesabımdan fotoğraf alıp burada paylaşmış @a** Instagram hesabı benim avukatıma attım paylaşımını bir arkadaşım denk gelmiş ve ayrıca benim fotoğrafımın paylaşımına izin verdiği için bu platformu da şikayet ediyorum 👍🏼

Instagram İftira Attı

profile
3 gün önce
-

H*****öz isimli şahıs Instagram kullanıcı adımı kullanarak adıma yalan yanlış iftiralar atmış. Kendisini de eşini de tanımam etmem. Bu rahatsızlığımı gerekli makamlara belirteceğim. Bu tarz yalan yanlış iftiralara maruz kalmak istemiyorum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram hangi ülkenin uygulamasıdır?
Instagram, ABD kökenli bir sosyal medya uygulamasıdır.
Instagram açılmıyor. Ne yapabilirim?
Dönemsel olarak gerçekleşen teknik arızalar ve sunucu problemlerinden ötürü Instagram uygulamasında sorunlar oluşabilmektedir. Uzun süreli kesintilerde müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz mümkündür.
Instagram Türkiye müşteri hizmetleri numarası nedir?
Cep telefonunuzdan ya da sabit hattınızdan 11870 numaralı telefonu arayarak Instagram hesabınız ile ilgili destek alabilirsiniz.
Farklı bir sorum var.
Instagram ile ilgili tüm soru ve şikayetlerinizi bu sayfa üzerinden iletebilirsiniz.

Instagram Hakkında

Instagram, dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biridir. İlk olarak 5 Ekim 2010 tarihinde sadece iOS işletim sisteminde kullanılmak üzere piyasaya sürülen Instagram, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulmuştur. Temel olarak fotoğraf ve video paylaşımı üzerine yoğunlaşan bir çalışma sistemi olan Instagram, an itibariyle 1 milyarı aşkın aktif üyeye sahiptir. Çok kısa bir süre içerisinde büyüyerek geniş kitleler tarafından kullanılmaya başlayan Instagram, düzenli olarak yeni özellikler ve farklı kullanım alanları ekleyerek daha fazla tüketiciye ulaşmayı başarmıştır. İlk etapta 11 adet olan fotoğraf filtresini zamanla genişleten ve artıran sosyal medya aracı, aynı zamanda paylaşılan fotoğrafı farklı mecralara aktarılması, 24 saat içinde kaybolan hikaye paylaşımı ve yorum beğenme gibi özellikler de getirerek kullanıcılarını daima memnun etmeyi başarmıştır. Hashtag olarak da bilinen etiket kullanımını hayatımıza sokan ikonik uygulama, bugün siyasetçilerden pop şarkıcılarına, doktorlardan avukatlara kadar pek çok farklı sektörde ve mecrada faaliyet gösteren kişiler tarafından da kullanılmakta, yüksek indirme oranları ile en popüler sosyal medya aracı olarak birincilik konumunu korumaktadır.

Instagram Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hem Instagram'a yeni üye olanların, hem de aktif Instagram kullanıcıların zaman zaman merak ettiği sorular meydana gelmektedir. Bunlardan bir tanesi, Instagram hesap silme olmaktadır. Instagram hesabınızı silmek için Profilim kısmından Hesap Ayarları bölümüne tıklamanız ve Hesap Sil butonuna tıklamanız gerekmektedir. Uygulama, hesap silme nedeninizi talep edecek, ardından da hesap kapama işlemlerinizi başlatacaktır. Aynı alandan Instagram hesap dondurma işlemlerinizi de tamamlamanız mümkündür. Instagram şifremi unuttum alanından unutmuş olduğunuz şifreyi yeniden yapılandırabilir, hesabınızı kurtarabilirsiniz. Instagram engel kaldırma süreçleri de yine Instagram kullanıcıları tarafından merak edilen bir sorudur. Daha önce engellemiş olduğunuz bir kullanıcıyı Ayarlar kısmında yer alan Gizlilik alanını ziyaret ederek tespit edebilir, dilerseniz kullanıcının engelini yine bu alandan kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte sizi engellemiş olan bir kullanıcının engelini kaldırmanız mümkün değildir. Instagram açılmıyor konusu, kullanıcıların dönem dönem karşılaştığı bir problemdedir. Uygulamanın kendi sunucularından ve sistemlerinden kaynaklanan dönemsel problemlerden ötürü bu tarz durumlarla karşılaşmanız olasıdır. Uygulama uzun süre boyunca açılmaz ve onu kullanamazsanız, telefonunuzdan silip tekrar yüklemeyi ya da cihazınızı kapatıp açmayı deneyebilirsiniz. Instagram ile ilgili merak ettiğiniz diğer kullanıcı yorum ve görüşlerine ise bu sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram Kullanıcı Şikayet & Yorumları

1 milyarı aşkın global kullanıcısı ile hizmet veren sosyal medya uygulaması, beraberinde pek çok farklı yorum ve görüş de getirmektedir. Bu sayfamızda yer alan Instagram yorumları, hem uygulama hakkında daha kapsamlı bilgi vermekte hem de herhangi bir olumsuzluk durumunda uygulama yetkililerinin sizinle daha hızlı iletişime geçmesini sağlamaktadır. Dilerseniz uygulamanın resmi kanalında yer alan Instagram şikayet formunu doldurarak talep ve önerilerinizi markaya iletebilirsiniz. Bununla birlikte Instagram çalındı ya da Instagram nasıl dondurulur gibi sorularınıza burada yer alan gerçek kullanıcı yorumları üzerinden ulaşmanız mümkün. Türkiye'de de aktif olarak kullanılan ve faaliyet gösteren uygulamanın Instagram müşteri hizmetleri detaylarına Sıkça Sorulan Sorular alanımızdan ulaşabilirsiniz.