Özel Hayat Hastanesi Bursa

Özel Hayat Hastanesi Bursa

%40 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
10 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Hayat Hastanesi Bursa başta doktorları olmak üzere bütün çalışanlar şaka gibi 10 günde 1 tahlil sonucunu öğrenemiyoruz. Açıklama yapan yok. Kadın doğum uzmanı N*** G** A*** zahmet edip yerinden kalkmaya yetersi…

13 Mart
12 Mart

Böyle bir şey olamaz... Hem hastaneye muayene, tahlil ücreti öde her gittiğimde 100 TL'den aşağı çıkma üstüne bir de çıkınca otopark parası öde, 5 dakika da orada dursa 1 saatte arabam dursa otopark ücreti öde,…

02 Mart

Sağlık raporu için saat 09. 00'da geldim, 14. 30 alacağımı düşünüyordum. Alamadım yarına kaldı. Yöneticiler hizmet şeklini iyileştirmesi lazım.

01 Mart

Bursa'nın en en en kötü hastahanelerinden biri. Doğumumu hayat hastahanesinde yaptım. Özel hastane olduğu için ilgilenmeleri, tecrübeleri daha itina ile yapılır diye düşünüyordum fakat yanılmışım. Kötü bir yer.…

25 Ocak

Saat sabah 10'da gelip 3'te ultrasona aldılar düzensiz neye göre çağırdıklarını kimse bilmiyor.

05 Ocak

Acil bölümüne geldim 1 saat bekledim benden sonra gelenler işlem yaptı. İlgi alaka sıfır çalışanların aklı havada. Bursa'nın belkide Türkiye'nin en düzensiz özel hastanesi şu an çiftlik gibi. İlgili arkadaşların bu duruma bizzat müdahale etmesi gerekmektedir.

14 Kasım 2017

Hayat Hastanesi Nigar Hanım kadın doğum uzmanı bir dünya tahlil tetkik istemiş beni dinlemedi bile direk para alalım aynı şekilde diyetisyenlerde öyle hiçbir şey anlamıyorlar, nasıl para alırız diye bakıyorlar.

21 Ağustos 2017

Bursa Hayat Hastanesi telefonları bir türlü açmayan ve bilgi almak istediğim bir konuda 3 kişinin de ayrı şey söylediği hastane.

16 Ağustos 2017

Bugün Bursa Hayat Hastanesi'nden KBB servisinde muayene oldum anlaşma gereği 12 TL olan muayene ücretinden allem edip kallem edip 52 lira para aldılar durumun izahatından şüphelerim var? Açıklama bekliyorum.

21 Mart 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön