Melcloud Bağlantısı Kurulamıyor Ve Servisten Geri Dönüş Yok




Mitsubishi Electric MSZ-AY35VG klimam garanti kapsamında olmasına rağmen aynı arızayı 4 defa tekrarladı. Her defasında yetkili servise başvurup tamir ...
2024 yılı Mayıs ayında satın aldığım ve kurulumu yapılmış olan Mitsubishi Electric Noviro klimamın garantisi, üzerinden 1 yıl geçmesine rağmen hâlâ ba...
26 Mayıs'ta yüksek bir ücret ödeyerek mitsubishi electric'ten noviro msz-ay35vgkp klima aldım. Pazarlık dahi yapmayıp liste fiyatından satın almama rağmen, sonradan fark ettiğim üzere takılan ürün 2023 üretimiymiş. 2025 yılının ortasında, son model ürün diye takılan ürünün 2023 üretimi olmasını şika...

Şubat ayında döke mühendislik inş. San. Tic. Ltd. Şti.'den Mitsubishi Electric marka klima satın aldım. Klima ünitesinin montajı için gerekli olan ele...

11.02.2024 tarihinde Kahramanmaraş’taki Mitsubishi Electric yetkili bayisinden klima satın aldım. Kurulum sonrası bir süre kullanmadık ve yaz aylarında kullanmaya başladık. Ancak bir süre sonra, klimayı ekonomik veya sessiz modda çalıştırırken yön kanatlarının hareketi sırasında mekanik bir ses duym...
Bursa Algan Mekanik Mitsubishi Electric yetkili bayiden 12.12.2024 günü yatak odamıza MSZ-AY35VGKP model klima siparişini verdik ve yetkili servis tarafından 14.12.2024 günü kurulumu gerçekleştirildi. Cihaz vakumlamasını 5 dakika bile olmadan 'yeter' diyerek çıkardı. Yetkili servis, dış ünitede elek...

Mitsubishi Nivora modelini aldım, evime 1 ay oldu. Fare ölüsü gibi bir koku geliyor. 50.000 TL para verdim. Bu kokuyu almak için mi kardeşim? 3 hafta ...
Mersin detay mühendislikten aldığım Mitsubishi electric klimanın ek garantisi yapılmamıştır. Defalarca kez bayiyi müşteri hizmetlerini aramama rağmen....
Yaklaşık 4 ay önce Mitsubishi Electric Klima aldım. Bir ara dış üniteden su aktı ancak araştırdığımda kışın bunun normal bir durum olduğunu gördüm ve pek üzerine düşmedim. Ancak bir iki gün önce dış üniteden rahatsız edici bir ses gelmeye başladı. Hem normal ısıtma modunda hem de Auto modda 24-26 de...

Tek klimadan Mitsubishi klima aldım 3 yıl garantisi var artı 10 yıl motor garantisi varmış bayi aradı garantinizi dolduracağız dedi. Bilgilerimi isted...
Ben 12.09.2023 tarihinde Mitsubishi Electric klima internet sitesinde yer alan Buca bölgesinde bulunan yetkili satıcıdan ürün satın aldım. Almış olduğum model Novirome MSZ-AY35VG - MUZ-AY35VG'dir. Ürün teslimatı hakkında bayi bize şu an için ellerinde ürün bulunmadığını ve en geç Ekim ayının başında...
| Derinlik | 245 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 798 mm |
| Filtreleme | Alerjen Filtre, Enzim Filtresi, Gümüş İyon, Hava Filtresi, Plazma, PM2.5 Filtre, Toz Filtresi |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 299 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Isıtma Kapasitesi | 13.648 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 11.942 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A++ |
| Soğutma Verimliliği | A+++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 57 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 61 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 863 kWh (Yıllık) |
| Soğutma Güç Tüketimi | 141 kWh (Yıllık) |