
Grundig GWM 91435
Ürün Analizi
- Şikayetler
Grundig Çamaşır Makinesi İle Bitmeyen Sorunlar

2022 yılında Grundig 9 kiloluk çamaşır makinesi aldım, almaz olaydım. Aldığımdan beri değişmedik parçası kalmadı. Makinenin gövdesi, amortisör, ön duvar kazan körük lastiği, pano ana kartı değişti. Şimdi de makine yıkama yaparken bir anda duruyor. Yıkama işlemi bitti diye açtığım zaman, makinenin y...
Grundig Çamaşır Makinesi Ve Yetersiz Servis Deneyimi

Yeni aldığım çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor. Servis geldiğinde, ilk olarak dalga geçer gibi kelimelerde bulundu. İkinci çağırdığım servis, makinenin kazanının değiştirilmesine rağmen sorun çözülmedi. Üçüncü servis geldiğinde ise üründe bir sorun olmadığını, sorunlu ürünü sağlam onayı verer...
Grundig 91435 Çok Kotu

Bir sene önce aldığım Grundig marka çamaşır makinesi 9 kg 91435 modeli, çamaşırlarda leke bırakıyor. Yeni aldığım kıyafetleri yıkamadan giymem; bir kere bile giymediğim kıyafetler çöp oldu. Kazan temizleme yapıyoruz, deterjan değişimi dahil ne gerekiyorsa yaptık. Ancak sonuç yine hüsran, bu markayla...
Grundig Ve Media Markt Mağdur Etti
2021 yılında memnuniyet yaşayacağımı düşünerek ürünü Media Markt'ten aldım ancak büyük sorunlar yaşadığımı üzülerek bildiriyorum. 2022 yılında yüksek sesten dolayı tambur hidrolikleri değişti. Bugüne geldiğimizde sorunun artarak devam etmesi üzerine incelemeler yapıldı ve tambur dahil makinenin birç...
Grundig Çamaşır Makinesi Sorunu

Grundig çamaşır makinesi aldım fakat makine çamaşırları yıkamıyor sürekli servis çağırdım fakat çözüm bulunamadı değişim için bölge servisi yönlendireceğiz dediler. Süreç devam ediyor fakat bir çözüm bulunamadı. Bu konuda desteklerinizi bekliyorum. Evimde hastam var kanser tedavisi görüyor çok ilgis...
Grundig Kategorileri
- Blender 46
- Blender Seti 40
- Bulaşık Makinesi 333
- Buzdolabı 334
- Çamaşır Makinesi 545
- Çay Makinesi 224
- Derin Dondurucu 31
- Dikey Süpürge 553
- Espresso Makinesi 121
- Hoparlör 56
- Kahve Makinesi 384
- Klima 127
- Kurutma Makinesi 400
- Laptop 15
- Mutfak Robotu 6
- Robot Süpürge 370
- Rondo 12
- Saç Düzleştirici 191
- Saç Düzleştirici Tarak 19
- Saç Kurutma Makinesi 54
- Soundbar 23
- Süpürge 104
- Tartı 22
- Televizyon 2.234
- Tıraş Makinesi 38
- Tost Makinesi 82
- Uydu Alıcısı 9
- Ütü 34
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 640 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 37 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Kırışıklık Önleme | |



