Fatih sonuçtan hiç memnun değil
Franke Ankastre Fırın Camı Tuzla Buz Oldu!

Fatih
05 Ocak 14:55
758

| Hacim | 60 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 560 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Yükseklik | 594 mm |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Zamanlayıcı | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |