08 Temmuz
#12233294

Farmasi Şampuan Saç Döktü

Farmasi Sarımsaklı ve çörekotlu Şampuanı ı ilk anlarda kullandım jilet gibi saç dökülmemi kesti fakat 5 6 ay sonra etkisi bitti yetmemiş gibi eski dökülmemin 2 katı fazla saçım dökülmeye başladı. Eski halinden kötü dökülüyor şimdi.

Duygu Duygu 6.765 Okunma 2
Yorum Yap

Cevaplar

  • Farmasi Temsilcisi10 Temmuz

    Saygın Duygu S., Farmasi ürünlerinin Sağlık Bakanlığı izinleri mevcut olup, tüm testleri yapılarak ve her gün yüz binlerce üretilerek Türkiye ve 125 ülkede satışa sunulduğunu, milyonlarca müşterimiz tarafından iletilen kullanıcı yorum ve beğenileri ile tercih edildiğini sizinle paylaşmak isteriz. Ürünümüzle ilgili şikayetiniz sonrası Müşteri Hizmetleri uzmanımız size yardımcı olabilmek için iletişime geçmiş, görüşme ve bilgilendirme sağlanmıştır. Ürün yorumunuz incelendiğinde negatif yönde etkilendiğinizi söylemektesiniz. Şikayetiniz sonrası yardımcı olma talebimizi kabul etmemeniz ve size sunulan önerileri reddetmeniz ve görüşme esnasında sarfettiğiniz negatif yorumlarınızın markamızı ve firmamızı karalamak anlamını taşıdığını,rakip bir firmada çalışıp, ürünlerimizi ve markamızı kötülemek amacında olduğunu bize düşündürdüğünü iletmek isteriz. Tüm bu destek ve bilgilendirmelerimize rağmen olumsuz tavrınızı sürdürmeniz kötü niyet olarak kabul edilecektir. Konuyla ilgili size yardımcı olma talebimizi reddetmeniz ve tüm sorun çözüm önerilerimize olumlu yaklaşmamanızın sebebi anlaşılamamıştır. Firmamız tüm ticaret kurallarına harfiyen uymakta olup, üretimlerimizi beğenmediğiniz takdirde ürünümüzü iade ya da değiştirme hakkınız olup teknik uzman ve danışman desteği sağlayarak sizi bilgilendirebileceğimizi bildirmek isteriz. Farmasi ürünlerini kullananların bu ürünleri almaması amacına yönelik yapılan her türlü girişim müvekkil şirketin ticari itibarını ve marka haklarını zedelemeye yönelik bir çaba olacağından Şirketimizin haklarının korunması amacıyla Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunmak zorunda kalacağımızın ve yine müvekkil şirketin uğradığı her türlü zararlar için maddi ve manevi tazminat davası açacağımızın bilinmesini isteriz. Farmasi ailesi olarak her türlü soru ve sorunlarınızı https://www.farmasi.com.tr/icerik/iletisim/100 ya da girişimci sayfanızda bulunan Bilgi Destek bölümünden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Farmasi Müşteri Hizmetleri

  • Duygu10 Temmuz

    Ve ek olarak insanları mahkeme ile korkutmanız yakışıksızdır. Mesajında ne bir tehdit ne bir hakaret unsuru vardır. Bu platform bireylerin memnuniyet veya memnuniyetsizliğini belirtmesi adına kurulmuş bir platformdur. İşleyiş son derece medeni ve olağındır. İyi çalışmalar.

  • Duygu10 Temmuz

    Sevgili Farmasi Müşteri hizmetleri sizler gibi uzun uzun mesaj yazmayı çok isterdim lakin yoğun bir tempoda çalışıyorum. Üründen memnun kaldığım dönemde çevremdeki herkese önerdim. Sonrasında negatif etkisini görünce bunu da dile getirmek istedim. Sizin müşteri temsilciniz bana istediğiniz ürünü yollayalım şikayetinizi kaldırın diyerek üstün körü tabiri caizse rüşvet teklif etti. Bende hür düşüncemi kaldıramayacağını belirtip teşekkür ettim. Zira bu kadar uzun ve bir yönden de kişinin şahsını hedef alan mesajdan ise "ürünümüz sonrasında etkisini yitirmiş ve zarar vermiş olabilir" demek erdem işidir. Saygılarımla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler