Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Enpara Sebepsiz Yere Hesabımı Bloke Koyup Kapattı

Ahmet
21 Haziran 14:14
497

QNB Finansbank Enpara hesabini ve k. Kartını kullanmaktayım. Bir gece bana mail geldi hesabiniz kapanacak ve tüm paranızı çekin diye. Hemen müşteri hizmetlerini aradım neden hesabımın kapatılacağı ile ilgili, ama bilgilerinin olmadığını bankaya gidip paramı çekmemi söylediler. Evimden 75 km uzakta Edirne Keşan şubesine gittim, ancak hesabım blokeli olduğunu ve kendilerine izin verilmediğini söylediler. Hemen Enpara çözüm merkezini arayıp şikayette bulundum ama sonuç alamadım. Şube yetkilisi arkadaş merkeze mail atığını ve durumu detaylı anlattığını yazdı. Bir müddet sonra tekrar bana mail geldi hesabımda bulunan tl ve $ olan paramı şubeden çekeceğimi söylediler, şubeyi aradım bloke devam ediyor sadece tl olan paramı çekebileceğimi dolar olan paramı çekemeyeceğimi söyledi. Konu hakkında merkeze tekrar mail atacağını söyledi. QNB Finansbank hem maaş hesabi, hende kredi kartının düzenli kullanıyordum, ödemelerimi düzenli yapıyordum. Şimdi hesabım bloke ve bana hesabımdaki paramı çekebileceğimi söyleyen bir mail geliyor ama çekemiyorum. Enpara beni çok mağdur etti bu durumdan çok şikayetçiyim. Benim hem vaktimi hem de gel gitler ile maddi zarara uğrattı.

21 Haziran 14:37 (Şikayetten 22 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ahmet
21 Haziran 14:45

Bu inceleme bir turlu sonuçlanmadı

25 Haziran 17:00

Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 25/06/2024 tarihinde Enpara.com'da kayıtlı olan e-posta adresine yazılı olarak bilgi verdik. Bize her konuda, her zaman Enpara.com Çözüm Merkezi’mizden ulaşabilirsiniz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Arda

Sorununuz çözüme kavuşmaz ise sizleri BDDK başvurmanızı ve yasal olarak incelenerek QNB Finansbank (enpara.com) yaptığı haksız işlem mevcut çözüm sunulup gereken uyarıların yapılacağına emin olabilirsiniz.

Benzer Şikayet Yaz
Enpara Kategorileri