Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Sıcak Su Gelmiyor ECA Mutfak Bataryası

Aysel
02 Haziran 08:50
744
Aysel'in Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler”

ECA mutfak evye bataryası aldım ve kurulumu yaptırdım. Tesisatçıya yaptırdım ama sonrasında fark ettim ki sıcak su gelmiyor. Kurulumda her şey normal, sıkıntı yok. Evdeki başka (banyo bataryasından) bataryadan sıcak su açtığımda mutfağa sıcak su geliyor. Bu konuda ECA servisini aradım. Bana servis gelirse batarya kaynaklı sıkıntı yoksa 500 küsur servis ücreti ödemem gerektiğini söylediler. Fakat ben bu armatürü yeni aldım, kurulumda da sıkıntı yok. Sıcak su başka yerden açılınca geliyor dedim. Tesisatı yapan usta da kontrol sağladı, sıkıntı bulamadı. Benim istediğim, bana bu konuda destek verilmesi. Cebime bakılması değil, ECA musluğunun bir özelliği mi var da kendini kilitliyor, bana bilgi verilmesi. Bunun için para vermeyi reddediyorum. Bilgi ve yardım talep ediyorum.

Sıcak Su Gelmiyor ECA Mutfak Bataryası
Sıcak Su Gelmiyor ECA Mutfak Bataryası
02 Haziran 08:51 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Sayın Aysel T. Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi

Aysel
04 Haziran 18:01

Merhaba ECA yetkilileri tarafından arandım ve tesisat ustaları gelmeden önce aranmak konusunda not bıraktım sözlü çözüm adına... Tesadüfen ertesi günü evimin bütün sıcak suları kesildi ve kombi sıkıntısı olabilme ihtimali yükseldi kombim 24 yıllık olduğu için onu değişme gereği doğdu yeni kombi taktırdım sonuç sıcak su geldi yani sıkıntı ne takan ustada ne de bataryada değilmiş her şey tesadüf etmiş. İlgilerinden dolayı ECA ya teşekkür ederim... Ama 600₺ ayak bastı parasını yinede onaylamıyorum... :)

Aysel
22 Haziran 19:04

Teşekkürler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz