Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

ebebek

10100
(4.603 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
10.094 Şikayet (Son 1 yıl)
ebebek
10100
(4.603 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Ebebek Şikayet Ürün Kırık İade Sürem Dolana Kadar Oyaladılar

Fatmagül
22 Temmuz 00:27
-
Ebebek Şikayet Ürün Kırık İade Sürem Dolana Kadar Oyaladılar
Ebebek Şikayet Ürün Kırık İade Sürem Dolana Kadar Oyaladılar

ebebek Teşhir Ürünü Satıp Ürün Elimizde Yok Dediler

Leyla
21 Temmuz 23:07
4

ebebek İade Ve Değişim İstiyorum!

Ezgi
21 Temmuz 17:01
24
ebebek İade Ve Değişim İstiyorum!

Ebebek Ücret İadesi Yapılmadı

Yunus
21 Temmuz 13:39
15
Ebebek Ücret İadesi Yapılmadı
Ebebek Ücret İadesi Yapılmadı
Ebebek Ücret İadesi Yapılmadı

Ebebek Mağazası Etiket Kasa Arası Fiyat Farkı

Mehmet
21 Temmuz 12:46
-

Ebebek Bozuk Oyun Hamuru

Ersin
21 Temmuz 10:58
13
Ebebek Bozuk Oyun Hamuru

ebebek Bağı Neo Bebek Arabası

Caner
20 Temmuz 22:27
62
ebebek Bağı Neo Bebek Arabası
ebebek Bağı Neo Bebek Arabası
ebebek Bağı Neo Bebek Arabası
ebebek Bağı Neo Bebek Arabası
4
Çözüldü
Nağme
20 Temmuz 19:31
97

"Ürünümle ilgili geri dönüş sağlanıp değişim sağlandı. Teşekkürler..."

Nağme Şikayetini Yayından Kaldırdı

Ebebek Lc Oyuncak Tablet

Büşra
20 Temmuz 18:53
66
Ebebek Lc Oyuncak Tablet
Ebebek Lc Oyuncak Tablet

ebebek Mağaza Kafasına Göre Aldığım Ürünü İptal Etmiş

Meryem
20 Temmuz 18:53
119
ebebek Mağaza Kafasına Göre Aldığım Ürünü İptal Etmiş
ebebek Mağaza Kafasına Göre Aldığım Ürünü İptal Etmiş

Ebebek Mamajoo Pompa Okuyun Okutun Herkese Ulaşmalı

Mine
20 Temmuz 18:16
86

Ebebek Personelin Müşteriye Tavrı

Tuğçe
20 Temmuz 17:13
2

ebebek E Bebekte Gelmeyen Kargo Ve Sıfır Bilgi

Melis
20 Temmuz 16:14
53

Ebebek Ve Kargomsende Kargo Ulaşmaması

Nailenur
20 Temmuz 15:27
49

ebebek Weewell Kamera Bozuk Çıktı

Laika
20 Temmuz 14:43
38
ebebek Weewell Kamera Bozuk Çıktı
ebebek Weewell Kamera Bozuk Çıktı

Ebebek Garantiye Giden Ürün 3 Aydır Bilgi Yok

Gül
20 Temmuz 13:54
131

Ebebek Mağazadan İade Almamaları

Aslıhan
20 Temmuz 12:33
17

Bursa Gemlik Ebebek Sorumsuzluğu

Nisanur
20 Temmuz 12:01
62

Ebebek Bozuk Oyuncak Satıyor

Mirac
20 Temmuz 11:08
61

E-Bebek'ten Aldığım Bebek Tarağı Seti Koyun Kokuyor!

Aybüke
20 Temmuz 10:44
58
E-Bebek'ten Aldığım Bebek Tarağı Seti Koyun Kokuyor!
E-Bebek'ten Aldığım Bebek Tarağı Seti Koyun Kokuyor!

ebebek Part Time İş Başvurusu

Gamze
20 Temmuz 02:02
52

ebebek Kalitesiz Leke Çıkarıcı

Hanife
20 Temmuz 00:46
53
ebebek Kalitesiz Leke Çıkarıcı
ebebek Kalitesiz Leke Çıkarıcı

Ebebek Kitap Değişim İade

Bahtınur
19 Temmuz 20:54
95
Toplam 22.877 Şikayet

Marka Profili

ebebek bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
ebebek henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Ebebek iletişim kanalları nelerdir?
Ebebek iletişim kanalları arasında; 0 216 325 11 11 no’lu işlem rehberi numarasını arama, Ebebek mağazalarını ziyaret etme gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Ebebek iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Ebebek sipariş takibi nasıl yapılır?
Ebebek online’dan aldığınız ürünlerin sipariş durumunu “Sipariş Takip” sayfasından öğrenebilirsiniz. Bunun için siteye üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.
Ebebek mağazaları nerelerdedir?
Size en yakın Ebebek mağazasını “Mağazalar” sayfasından bulunduğunuz şehir bilgisini girerek görüntüleyebilirsiniz.
Ebebek değişim nasıl yapılır?
Ebebek değişim süresi; tekstil, güneş yaz ürünleri, bebek bezi ve mamalarda 30 gündür. Diğer ürünlerde ise değişim süresi 90 gündür. Hem mağaza hem internette değişim süresi aynıdır. Ürününüzü değiştirmek istiyorsanız; Siparişlerim>İşlemlerin sayfasından değiştirmek istediğiniz ürünleri işaretlemeniz ve formu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra ürünü taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek UPS kargo kuryesine teslim edebilirsiniz. Değişim / iade işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem Nerede” seçeneği ile takip edebilirsiniz. Kullanıcıların değişim ve iade süreçleriyle ilgili yazmış oldukları yorum ve şikayetleri incelemek ve siz de deneyimlerinizi yazmak isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Ebebek iade nasıl yapılır?
E-bebek iade süresi; internetten alınan ürün için 14, mağazadan alınan ürün için ise 7 gündür. Ürününüzü iade etmek istiyorsanız; Siparişlerim>İşlemlerin sayfasından iade etmek istediğiniz ürünleri işaretlemeniz ve formu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra ürünü taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek UPS kargo kuryesine teslim edebilirsiniz. Değişim / iade işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem Nerede” seçeneği ile takip edebilirsiniz. Kullanıcıların iade süreçleriyle ilgili yazmış oldukları yorum ve şikayetleri incelemek isterseniz hemen tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz siz de bu konuyla ilgili yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Ebebek Hakkında

2005 yılında Halil Erdoğmuş tarafından kurulan, ilk etapta bebek.com olarak doğan, ardından da ebebek.com ismini alan Ebebek, anne-babalara, anne-baba adaylarına ve bebeklere binlerce farklı ürün çeşidi ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kuruluş aşamasında yeni doğmuş bebeği için bakım ve ihtiyaç konusunda bilgi eksikliği bulunan Erdoğmuş, bu gereksinimden yola çıkarak Ebebek markasını kurmuş, hali hazırda ise günümüz anne-babalarına aynı şekilde yardımcı olmayı amaçlamıştır. Bebek sahibi olmayı isteyen, bebeğini kucağına almak için gün sayan ya da yenidoğan bebeğine kavuşmuş çiftlere ihtiyaç duydukları tüm ürün, hizmet ve bilgi birikimini aktarmayı amaçlayan E-bebek, geniş ürün yelpazesi sayesinde ister tecrübeli ister tecrübesiz olsun; her anne ve baba adayının eksiklerini gidermeyi hedeflemektedir. Bir internet sitesi olarak yola çıkan Ebebek şimdilerde Türkiye'nin pek çok farklı lokasyonunda fiziksel mağazaları ile de hem çevrimiçi hem çevrimdışı müşterilerine kapılarını açmaktadır.

Ebebek'te Bulabileceğiniz Hamile, Anne, Bebek & Çocuk Ürünleri

Ebebek ürünleri, bebek bekleyen ya da bebek sahibi olan bir ailenin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarını barındıran geniş bir çeşitlilik yapısına sahiptir. Örneğin henüz hamile olduğunu öğrenmiş bir anne adayının mutlaka temin etmesi gereken demirbaş ürünlerin tamamı Ebebek mağazalarında ve internet sitesinde mevcuttur. Hamile giyim seçenekleri, bebek gelişim kitapları, hamilelik ile ilgili rehber niteliğinde kaynaklar, hamile yastığı ve benzeri diğer ürünler, anne olmaya hazırlanan herkesin hamilelik sürecini rahatlatmak ve kolaylaştırmak üzere Ebebek platformlarında satışa sunulmaktadır. Aynı şekilde yenidoğan bebeğini henüz kucağına almış bir çiftin bebeğinin doğru ve düzgün bakımı için gereksinim duyabilecekleri her ürün, Ebebek Yenidoğan reyonlarında karşınıza çıkmaktadır. Emzikten biberona, bebek bezinden ıslak mendile, bebek arabasından park yatak çeşitlerine, bebek odası mobilyasından bebek giyim ürünlerine 0-6 ay arası bir bebek yetiştirirken gerekli tüm malzemeler Ebebek'te yer almaktadır. Elbette bebeğiniz büyüdükçe ve geliştikçe ihtiyaçları da değişmekte, dolayısıyla sizin de temin etmeniz gereken ürünler farklılaşmaktadır. Katı gıdaya geçiş sürecinde size yardımcı olacak mama sandalyesi, alıştırma bardağı ve mama önlükleri; ilk adımlarını atmaya hazırlanan miniklerin işini kolaylaştıracak yürüteç ve yürüme yardımcıları; her gün milim milim uzayan boyuna yetişecek birbirinden sevimli ve kaliteli bebek giyim parçaları ve çok daha fazlası, bebeğinizin gelişiminin her aşamasında Ebebek sayesinde tek tıkla elinizin altında. Oyucaklar ve kitaplar, bebek bakımını kolaylaştıran araç-gereçler, emzirme sürecinde anneye daha konforlu bir alan sağlayan emzirme ürünleri ve evde çocuklar için güvenli bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacak bebek güvenlik ürünleri de yine Ebebek mağazalarında ve online alışveriş sitesinde bulabileceğiniz anne-bebek çözümlerinden.

Ebebek Müşteri Yorumları

Eğer siz de Ebebek üzerinden alışveriş yapmayı planlıyorsanız size en yakın Ebebek mağazasını ziyaret edebilir ya da Ebebek'in e-ticaret sitesine girebilirsiniz. Ebebek indirimlerinden faydalanarak tüm anne-bebek alışverişlerinizi daha hesaplı hale getirmeniz mümkün. Daha önce Ebebek üzerinden alışveriş yapmış ailelerin görüşlerine ve önerilerine kulak vermek için ise Ebebek şikayet sayfasını inceleyebilir, gerçek kullanıcı yorumlarını okuyarak marka hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.