Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

ebebek

10100
(4.581 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
10.048 Şikayet (Son 1 yıl)
ebebek
10100
(4.581 değerlendirme)
Şikayet Yaz

ebebek Yanlış Eksik Ürün

Şehriban
25 Temmuz 00:55
-
ebebek Yanlış Eksik Ürün
ebebek Yanlış Eksik Ürün
ebebek Yanlış Eksik Ürün

ebebek Plastik Kokan Biberon

Özlem
25 Temmuz 00:48
-

ebebek Hasarlı Biberon İade Değişim Yapılmıyor

Melek
25 Temmuz 00:00
-

Ebebek Meydan AVM Çalışan Şuursuzluğu

Merve
24 Temmuz 23:45
-

E-bebek 1 Aydır Gelmeyen Sipariş

Hilmi
24 Temmuz 23:02
-
E-bebek 1 Aydır Gelmeyen Sipariş
E-bebek 1 Aydır Gelmeyen Sipariş

Ebebek Pişmanlığım. Bir Daha Asla

Bülent
24 Temmuz 22:17
-

Ebebek Saygısız İlgisiz Ve Kabadayı Vurdumduymaz Çalışanları

Sinan
24 Temmuz 20:49
-

Ebebek Alınan Ürünleri Torbaya Koymadı

Samet
24 Temmuz 20:24
-

Ebebek İndirimli Üründe İndirimi Kabul Etmedi.

Ahmet
24 Temmuz 20:23
-
Ebebek İndirimli Üründe İndirimi Kabul Etmedi.

Ebebek Uygulama Giriş Sorunu

Erhan
24 Temmuz 18:20
40
Ebebek Uygulama Giriş Sorunu

Ebebek Para İadesi Yapmıyor

Erdem
24 Temmuz 16:33
11

ebebek Kasa Ve Kıyafet Problemi

Demet
24 Temmuz 16:07
13

Solo Hepsiburada Premium- Ebebek Ürün İptali

Gülten
24 Temmuz 15:43
113
Solo Hepsiburada Premium- Ebebek Ürün İptali
Solo Hepsiburada Premium- Ebebek Ürün İptali

Ebebek Teslim Edilmeyen Ürün Sorunu

Eren
24 Temmuz 14:52
15

ebebek Hasarlı Ürün Gönderini Ve Değişim Hakkımın Verilmemesi

Tugce
24 Temmuz 14:29
-
ebebek Hasarlı Ürün Gönderini Ve Değişim Hakkımın Verilmemesi

ebebek Emzirme Sütyen Değişimi

Dilara
24 Temmuz 11:48
-
ebebek-emzirme-sutyen-degisimi-1.pdf

Paramı İade Etmeyen Ebebek

Fikriye
24 Temmuz 11:38
-

Ebebek Ve Hepsijet Gelmeyen Kargo

Yasemin
24 Temmuz 09:43
-

Ebebek Bir Bariyerim Teslim Edilmedi

Eslem
24 Temmuz 09:21
-

ebebek Bebek Arabası Tekerleği

Yavuz
23 Temmuz 22:56
45
ebebek Bebek Arabası Tekerleği
ebebek Bebek Arabası Tekerleği

Ebebek İzmir Gaziemir Mağaza Müdürü Şaşkınlık Yarattı

Duygu
23 Temmuz 22:48
63

Isparta Ebebek Mağazasından Aldığım Memnuniyetsizlik...

Mevlüt
23 Temmuz 22:00
-

Ebebek Paslı Sattığı Ürünü İade Almadı

Berna
23 Temmuz 21:29
64
Ebebek Paslı Sattığı Ürünü İade Almadı
Ebebek Paslı Sattığı Ürünü İade Almadı

Ebebek Ve Müşteri Hizmetleri

Berrak
23 Temmuz 18:04
51
Ebebek Ve Müşteri Hizmetleri
Toplam 22.903 Şikayet

Marka Profili

ebebek bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
ebebek henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Ebebek iletişim kanalları nelerdir?
Ebebek iletişim kanalları arasında; 0 216 325 11 11 no’lu işlem rehberi numarasını arama, Ebebek mağazalarını ziyaret etme gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Ebebek iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Ebebek sipariş takibi nasıl yapılır?
Ebebek online’dan aldığınız ürünlerin sipariş durumunu “Sipariş Takip” sayfasından öğrenebilirsiniz. Bunun için siteye üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.
Ebebek mağazaları nerelerdedir?
Size en yakın Ebebek mağazasını “Mağazalar” sayfasından bulunduğunuz şehir bilgisini girerek görüntüleyebilirsiniz.
Ebebek değişim nasıl yapılır?
Ebebek değişim süresi; tekstil, güneş yaz ürünleri, bebek bezi ve mamalarda 30 gündür. Diğer ürünlerde ise değişim süresi 90 gündür. Hem mağaza hem internette değişim süresi aynıdır. Ürününüzü değiştirmek istiyorsanız; Siparişlerim>İşlemlerin sayfasından değiştirmek istediğiniz ürünleri işaretlemeniz ve formu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra ürünü taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek UPS kargo kuryesine teslim edebilirsiniz. Değişim / iade işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem Nerede” seçeneği ile takip edebilirsiniz. Kullanıcıların değişim ve iade süreçleriyle ilgili yazmış oldukları yorum ve şikayetleri incelemek ve siz de deneyimlerinizi yazmak isterseniz buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.
Ebebek iade nasıl yapılır?
E-bebek iade süresi; internetten alınan ürün için 14, mağazadan alınan ürün için ise 7 gündür. Ürününüzü iade etmek istiyorsanız; Siparişlerim>İşlemlerin sayfasından iade etmek istediğiniz ürünleri işaretlemeniz ve formu doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra ürünü taşıma esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek UPS kargo kuryesine teslim edebilirsiniz. Değişim / iade işlemlerinizi ilgili siparişiniz içinde yer alan “İadem Nerede” seçeneği ile takip edebilirsiniz. Kullanıcıların iade süreçleriyle ilgili yazmış oldukları yorum ve şikayetleri incelemek isterseniz hemen tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz siz de bu konuyla ilgili yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Ebebek Hakkında

2005 yılında Halil Erdoğmuş tarafından kurulan, ilk etapta bebek.com olarak doğan, ardından da ebebek.com ismini alan Ebebek, anne-babalara, anne-baba adaylarına ve bebeklere binlerce farklı ürün çeşidi ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Kuruluş aşamasında yeni doğmuş bebeği için bakım ve ihtiyaç konusunda bilgi eksikliği bulunan Erdoğmuş, bu gereksinimden yola çıkarak Ebebek markasını kurmuş, hali hazırda ise günümüz anne-babalarına aynı şekilde yardımcı olmayı amaçlamıştır. Bebek sahibi olmayı isteyen, bebeğini kucağına almak için gün sayan ya da yenidoğan bebeğine kavuşmuş çiftlere ihtiyaç duydukları tüm ürün, hizmet ve bilgi birikimini aktarmayı amaçlayan E-bebek, geniş ürün yelpazesi sayesinde ister tecrübeli ister tecrübesiz olsun; her anne ve baba adayının eksiklerini gidermeyi hedeflemektedir. Bir internet sitesi olarak yola çıkan Ebebek şimdilerde Türkiye'nin pek çok farklı lokasyonunda fiziksel mağazaları ile de hem çevrimiçi hem çevrimdışı müşterilerine kapılarını açmaktadır.

Ebebek'te Bulabileceğiniz Hamile, Anne, Bebek & Çocuk Ürünleri

Ebebek ürünleri, bebek bekleyen ya da bebek sahibi olan bir ailenin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarını barındıran geniş bir çeşitlilik yapısına sahiptir. Örneğin henüz hamile olduğunu öğrenmiş bir anne adayının mutlaka temin etmesi gereken demirbaş ürünlerin tamamı Ebebek mağazalarında ve internet sitesinde mevcuttur. Hamile giyim seçenekleri, bebek gelişim kitapları, hamilelik ile ilgili rehber niteliğinde kaynaklar, hamile yastığı ve benzeri diğer ürünler, anne olmaya hazırlanan herkesin hamilelik sürecini rahatlatmak ve kolaylaştırmak üzere Ebebek platformlarında satışa sunulmaktadır. Aynı şekilde yenidoğan bebeğini henüz kucağına almış bir çiftin bebeğinin doğru ve düzgün bakımı için gereksinim duyabilecekleri her ürün, Ebebek Yenidoğan reyonlarında karşınıza çıkmaktadır. Emzikten biberona, bebek bezinden ıslak mendile, bebek arabasından park yatak çeşitlerine, bebek odası mobilyasından bebek giyim ürünlerine 0-6 ay arası bir bebek yetiştirirken gerekli tüm malzemeler Ebebek'te yer almaktadır. Elbette bebeğiniz büyüdükçe ve geliştikçe ihtiyaçları da değişmekte, dolayısıyla sizin de temin etmeniz gereken ürünler farklılaşmaktadır. Katı gıdaya geçiş sürecinde size yardımcı olacak mama sandalyesi, alıştırma bardağı ve mama önlükleri; ilk adımlarını atmaya hazırlanan miniklerin işini kolaylaştıracak yürüteç ve yürüme yardımcıları; her gün milim milim uzayan boyuna yetişecek birbirinden sevimli ve kaliteli bebek giyim parçaları ve çok daha fazlası, bebeğinizin gelişiminin her aşamasında Ebebek sayesinde tek tıkla elinizin altında. Oyucaklar ve kitaplar, bebek bakımını kolaylaştıran araç-gereçler, emzirme sürecinde anneye daha konforlu bir alan sağlayan emzirme ürünleri ve evde çocuklar için güvenli bir ortam oluşturmanıza yardımcı olacak bebek güvenlik ürünleri de yine Ebebek mağazalarında ve online alışveriş sitesinde bulabileceğiniz anne-bebek çözümlerinden.

Ebebek Müşteri Yorumları

Eğer siz de Ebebek üzerinden alışveriş yapmayı planlıyorsanız size en yakın Ebebek mağazasını ziyaret edebilir ya da Ebebek'in e-ticaret sitesine girebilirsiniz. Ebebek indirimlerinden faydalanarak tüm anne-bebek alışverişlerinizi daha hesaplı hale getirmeniz mümkün. Daha önce Ebebek üzerinden alışveriş yapmış ailelerin görüşlerine ve önerilerine kulak vermek için ise Ebebek şikayet sayfasını inceleyebilir, gerçek kullanıcı yorumlarını okuyarak marka hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.