Emre sonuçtan memnun
Çözüldü
Bosch Çamaşır Makinesinin Deterjan Haznesindeki Paslanma Ve Ücretsiz Parça Değişimi Talebi

Emre
02 Şubat 12:00
2.290



14.11.2022 de satın almış olduğum Bosch marka wga252x0tr model çamaşır makinesi aldığımdan bu yana temiz yıkamıyor hatta beyazlarım grileşti mahvoldu. Ayrıca yıkanan çamaşırlarda bütün yapılması gerekenleri yapmama rağmen (program bittikten sonra çamaşırı hemen çıkarma, tambur temizleme programını ç...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 588 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Su Tüketimi | 9900 lt (Yıllık) |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |