Murat sonuçtan memnun
Çözüldü

Murat
12 Mart 14:03
-

2020 yılında satın aldığımız Bosch marka çamaşır makinemiz, yaklaşık bir yıl dolduktan sonra çeşitli hatalar vermeye başladı. Program sırasında kendi kendine durma sorunu yaşıyorduk. Çorlu Bosch yetkili servisi gelip sorunu giderdiklerini söyledi ancak yaklaşık bir ay sonra aynı problem tekrar etti....
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |