Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

BİM Hamur Halinde Yufka

profile
Hatun
01 Aralık 2023
466

30 Kasım 2023'te BİM'den Unlüx marka yufka aldım ve yufka tamamen hamurdu. Son tüketim tarihi 08.12.2023 olmasına rağmen yapış yapıştı. Kalem börek yapmak in almıştım ancak tepsi böreğini zor yaptım; kenarları kalın, hamur hiç incelmemişti. Lütfen insan sağlığı ile oynamayın. Ayrıca aralarında un kalıntıları vardı.

BİM Hamur Halinde Yufka

Benzer Şikayetler

1

BİM Markette Yere Düşüp Zarar Gören Ürünün Müşteriye Ödetilmesi

profile
Ani
26 Ekim 2023
350

BİM'de önceden market içerisinde düşen, kırılan, patlayan ürünler müşteriden alınmıyordu. Şimdi müşteriye ödetiliyor. Küçük bebeğim var, 1 kez elimizden börek yere düştü, ödettiler. Parasını bugün de kasada elim dokundu, ayran yere düştü ve patladı, onun da ücretini aldılar. Tamam, belki fazla değil...

1

BİM Airfrey Göründüğü Gibi Çıkmadı

profile
Esma
19 Mayıs 2023
512

BİM'den Kumtel airfryer aldım. 8.5 litre. İki patatesi kızartmıyor, süreyi uzatınca kurutuyor. Resimde patatesi tepeme gösteriyorlar, hiç alakası yok. Tek işe yaradığı börek ısıtıyor. Tavuk pişirmiyor, patlıcan çığ kalıyor. İki saate çoktan pişmesi gereken patlıcan pişmiyor.

BİM Airfrey Göründüğü Gibi Çıkmadı

BİM'den Alınan Yufkanın Bozuk Olması

profile
Döne
14 Mayıs 2023
360

BİM'den aldığım yufka bozuk çıktı. Çok ağır bir kokusu var ve üzerinde küfler var. Ben dikkatsiz davrandım ama o kadar çalışan kişi var, neden ürünleri kontrol etmiyorlar anlamıyorum. Üstelik misafirim gelecekti, içini bile hazırladım böreğin ama sizin yüzünüzden mağdur oldum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Özkan
Özkan

Özlem yufkaya bekleriz

Benzer Şikayet Yaz