Beko Yetkili Servisinin Sürekli Oyalaması Ve Sözünü Tutmaması

İstanbul Başakşehir’de bulunan Beko yetkili servisiyle yaşadığım süreçten dolayı ciddi anlamda hayal kırıklığı yaşıyorum. Beko BM 3033 s model bulaşık...

İstanbul Başakşehir’de bulunan Beko yetkili servisiyle yaşadığım süreçten dolayı ciddi anlamda hayal kırıklığı yaşıyorum. Beko BM 3033 s model bulaşık...

Beko 3033 bulaşık makinesinin açık ışığı sürekli yanıyor. Sanki içinde su alırmış gibi ses geliyor. Yardımcı olur musunuz. Bu kronik bir sorun galiba herkeste aynı şikayet var ama birisi bile göstermemiş bunun için servis talep etmek istemiyorum...?.

Beko 3033 marka bulaşık makinesi açık ışığı yanıp sönüyor sürekli şekilde hiçbir işlem yapılamıyor. Su alır veya boşaltır gibi bir çalışma sesi geliyor. Fakat makine çalışmıyor, garanti bittiği için ücret talep ediliyor. Fakat beyaz eşya grubunda eşyanın belirli bir kullanım ömrü var. Resmen satılan...


Beko BM 3033 bulaşık makinesi aldım arızalarından dolayı hiç ama hiç memnun değilim. Yıkanırken içinden ince bir ses geliyordu. Ana kart değişek dediler, tamam dedim değiştirdiler. Durup dururken çalışıyordu servisi aradım orasına burasına bakmadan kireçli temizlenmesi gerekiyor dedi. Temizleme fiya...


Beko 3033 marka bulaşık makinesi açık ışığı yanıp sönüyor sürekli şekilde hiçbir işlem yapılamıyor. Su alır veya boşaltır gibi bir çalışma sesi geliyo...


Beko BM 3033 bulaşık makinesi deterjan kapağı kapanmamaktadır. Deterjan olmadığı zaman bile kapağı kapanmıyor. Mekanizmasında bir hasar var. Garanti süresi içindeyken başvurdum ancak ilgilenilmedi ve şu anda da garantisi geçtiği için ilgilenemiyoruz deniyor. İlgisiz bir servis hizmeti. Bir daha Arçe...
2020 yılı Nisan ayında Tekirdağ Süleymanpaşa'dan Beko BM 3033 marka bulaşık makinesi aldım. Yaklaşık 10 gün önce bulaşıklarımı boşaltırken üst sepetin alt tarafında bir şey dikkatimi çekti. Önce kir kalıntısı olduğunu düşündüğüm nesneyi elimle almak istediğimde elim metalik pas ile doldu. Hemen ser...

1 sene 2 ay önce Beko marka BM 3033 model bulaşık makinesi almıştık. Tuz koyma haznesi 3 kere arıza verdi, haznesi pas tuttu ve 3 kere teknik servise yönlendirdik. Her seferinde onarıldı diye gönderilmektedir. Artık bu durumdan kurtulmak için iade ya da değişim talebinde bulundum. Talebim kabul olma...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ses Seviyesi | 52 dB |
| Su Tüketimi | 12.9 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Mekanik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.92 kWh |
| Program Sayısı | 3 Program |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A++ |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |