Serdar sonuçtan memnun
Çözüldü
Beko Fırının Düğmelerinin Silinmesi Ve Garanti Kapsamında Ücretsiz Değişim Talebi

Serdar
23 Mart 22:17
549

Ekim 2025’te Antalya Mall Of Antalya’daki Beko bayisi Eren Ticaret’ten Beko bfe-400 eb model fırınlı ocak satın aldım. Aralık ayında montaj talebi oluşturduğumda, satın aldığım ürünün artık üretilmeyen bir model olduğunu o aşamada öğrendim. Evime bu kez “üst model” denilerek, bu sefer alt kapağı açı...
28.12.2023 tarihinde Beko yetkili satıcıdan bfm 410 ebb model tam boy fırın satın aldım ve birkaç gün sonra montajı yapıldı. Ürünü aldıktan yaklaşık 5–6 ay sonra fırının yüzeyinde, özellikle üst tabla kısmında küflenme olduğunu fark ettim. Bu durum üzerine yetkili satıcıya başvurdum, arıza kaydı aç...
| Hacim | 71 lt |
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Wok Gözü | |
| Yükseklik | 850 mm |
| Fırın Tipi | Solo |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.81 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Ocak Göz Sayısı | 4 |