Aykut sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Beko Derin Dondurucu Rafı Kırıldı Ücretsiz Değişim Talebi
Aykut
23 Mart 12:15
380
Beko 670427 MB model buzdolabını yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Yaklaşık 1 ay önce derin dondurucu kısmındaki çekmecelerden birinin kapağı, donmuş bir ürünü almak isterken elimde kaldı ve çekmece kendiliğinden kırıldı. Ürünü Beko bayisinden satın aldım ve elimde fatura veya müşteri numarası bulunmu...
| Boy | 1850 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 705 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 440 lt |
| Gürültü Düzeyi | 38 |
| Dondurucu İç Hacim | 98 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |