Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Sigortam.net Logo

Sigortam.net

Sigortam.net Logo
Sigortam.net

Şikayetler

4.220 şikayet
Sonuçlarda ara...
Çözüldü

Ödeme Alındı Fakat Kasko Poliçesi Oluşturulmadı

181

"Sigortam.net yetkilisi Canan Hanıma ilgisi için teşekkür ederiz."

25 Temmuz 2026 tarihinde saat 22.30 sularında Sigortam.net üzerinden Hyunda...

Çözüldü

Vaat Edilen 350 TL İndirim İadesi Gelmedi

105

"Şikayetvar.com, şikayetimi Sigortam.net'e ilettikten sonra iletişime geçildi. Paylaştığım SMS görselin de de görüleceği üzere 350 TL indirim tutarı, 300 TL olarak hesabıma yatırıldı."

Sigortam.net tarafından gönderilen SMS’te, zorunlu trafik sigortamı Sigorta...

Satışta Yanıltıcı Çekici Bilgisi Ve 13 Bin TL Ek Ücret

21

Ray Sigorta üzerinden Sigortam.net aracılığıyla çekici hizmeti de içeren bir poliçe satın aldım. Satış aşamasında özelli...

Kasko İptali Sonrası Kartımdan İzinsiz 1.145 TL Çekim

86

Sigortam.net üzerinden yaptırdığım kasko sigortasını iptal ettirdim ve iadesi kartıma yansıdı. Ancak iptal ve iade işlem...

Kasko Poliçesindeki Araç Bilgileri Yanlış, Acil Düzeltme Gecikiyor

30

Sigortam.net üzerinden geçen sene yaptırmış olduğum araç kaskomu, aracımı sattığım için 23.07.2026 tarihinde iptal ettir...

Kaskoma Yurt Dışı Klozu Eklenmemesi Ve İletişim Eksikliği

47

Sigortam.net üzerinden kaskoma yurt dışı klozu ekletmek için yaklaşık bir hafta önce müşteri hizmetlerini aradım. Farklı...

Kaskoma Yurt Dışı Klozu Eklenmemesi Ve İletişim Eksikliği

Sigortam.net’ten Tekrarlanan Telefon Aramaları Durmalı

41

Sigortam.net tarafından trafik sigortasıyla ilgili olarak her gün günde 2–3 kez telefonla aranıyorum. Bu aramalar artık ...

Çözüldü

Sigortam.net'de Vaat Edilen İade Tutarı Eksik, Açıklama Talebi

75

"Şikayet var üzerinden talepte bulunduktan sonra şirket iletişime geçti ve eksik olan tutarı tarafıma iade etti"

Sigortam.net üzerinden 12.175 TL tutarında trafik sigortası poliçesi satın ...

Çözüldü
Eren şikayetini yayından kaldırdı

Öne ÇıkanKonular

Sigortam.net'ten İzin Verilmeyen Aramalar Ve KVKK İhlali

60

Uzun süredir Sigortam.net’e arama izni vermiyorum. Buna rağmen 16 Temmuz 2026’dan 25 Temmuz 2026’ya kadar, sadece 9 günl...

Sigorta Poliçesinin Aktif Kalması Ve Müşteri Hizmetlerinin Çözüm Sağlamaması

75

Mart ayında bir araç satın aldım ve aynı gün plaka değişikliği yaptım. Temmuz ayında aracı sattım, temmuz sonunda ise ar...

Sigortam.net'den Kasko İptalinde Geri Ödenmeyen 997 TL Kesintisi

52

Sigortam.net üzerinden yaptırmış olduğum kasko poliçemin iptal sürecinde, bugün kredi kartımdan 997 TL tutarında kesinti...

İzinsiz Kart Çekimi Ve Bilgilendirme Eksikliği

122

Sigortam.net üzerinden yaklaşık beş ay önce satın aldığım trafik sigortası poliçesini daha sonra iptal ettirdim. Poliçe ...

Sigortam.net’te İzinsiz Otomatik Yenileme Ve Kayıp Yenileme Garantisi

271

Sigortam.net üzerinden Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kullanıyordum ve poliçemin bitiş tarihi 10.07.2026 i...

Sigortam.net Poliçe Belgesi Gecikmesi Ve İade Talebi

73

20 Temmuz Pazartesi sabah saat 10.00 civarında Sigortam.net üzerinden web sitesi aracılığıyla Zurich Sigorta’dan seyahat...