Samsung Mikrodalga Fırın Şikayeti

22.05.2022 tarihinde garanti kapsamında olan Samsung marka mikrodalga fırın satın aldım. Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olduğunu düşünerek Sa...

22.05.2022 tarihinde garanti kapsamında olan Samsung marka mikrodalga fırın satın aldım. Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olduğunu düşünerek Sa...

19 Eylül 2023 tarihinde Samsung marka mikrodalga fırın satın aldım. Ürünü sadece 3-5 kez kullanmama rağmen, 12 Şubat 2024 tarihinde kullanırken üründen aniden alevler çıkmaya başladı ve dikkatli olmasaydık yangın çıkma tehlikesi yaşayabilirdik. 14 Şubat 2024 tarihinde arıza için gelen Samsung servis...

Yaklaşık 1 yıl önce aldığım Samsung MS23F300EEW/TR marka mikrodalga ürünüm için servis kaydı oluşturdum. Servis geldiğinde mikrodalga fırının gövdesinde fabrikasyon hata olduğunu ve cüzi bir bedel karşılığında değişimin yapılacağını belirtmişlerdir. Onarım işlem numarası 4272045266 numaralı kayıt iç...

27 Nisan 2023'de Manisa Muradiye A101'den Samsung MS23F300EEW/TR Mikrodalga Fırın aldım. Fakat ne ısıtma yapıyor ne de buz çözme. Hiç memnun kalmadım...
| Hacim | 23 lt |
| Derinlik | 374 mm |
| Genişlik | 489 mm |
| Yükseklik | 275 mm |
| Ürün Tipi | Solo |
| Güç Kademesi | 6 |
| Mikrodalga Güç | 800 watt |
| Döner Tabla Çapı | 288 mm |