Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Roborock Q7 Max Yetkili Servisi

Tuna
14 Haziran 17:09
402

Hemen hemen 1 yıl önce aldığımız, Roborock Q7 Max marka robot süpürgemizi, "aşırı ısınma" sorunu nedeniyle garantiye yolladık. Tabii, yollarken cihazı tertemiz gönderdik, kirli tozlanan kısımlarının temizliğini yaptık. Cihaz belirli bir süre sonra garantiden geldi, cihazı açtığımızda şok olduk, cihazın içerisinde vidalar, toz, kir, saçlar, yerde bulunan her şey ve birçok atık malzeme gördük ( görselleri eklendi.) Daha sonra cihazı teslim almadan tekrar garantiye gönderdik, ancak yine cihaz yapılmadan (altında ki plastik parçalardan bildiğim kadarıyla 2 tanesi) tarafımıza gönderildi. Isınma sorunu nedeniyle robot bulunduğu yerde temizliği tamamlamadan kendini kapatıyordu, bize de yüksek seviyede çalıştırmamamız gerektiği söylendi. Cihazı bu defa aldık, evimize götürdük; 1-2 gün sonra fırsat bulunca kurulumu yaptık, bu defa da cihazımızı "aşırı ısınma" sorunu nedeniyle gönderdiğimiz halde farklı bir sorunla karşılaştık. Cihaz araba egzozundan ses çıkarır gibi, motosiklet gibi ses çıkarmaya başlamıştı. Yine gönderdik, ancak bugün öğrendiğim kadarıyla cihazda yapılan incelemelerde ses tespit etmemişler. Cihazdan çıkan garip seslerin videosu mevcut. Ben bu videoyu, aldığım firmanın yönlendirmesiyle şirketin WhatsApp hattına yollamama rağmen kimse bana dönüş yapmadı, üstüne bir de cihazda sorun yok denilerek tarafıma gönderildi. Büyük anlamda mağduriyet yaşadık. Müşteri olmama ve WhatsApp'tan derdimi anlatıp cihazın sorun videosunu atmama rağmen kimse benimle iletişime geçmedi, ayrıca dönüş bile yapılmadı. Robot süpürgede marka olarak özenle seçtiğimiz bu firmanın, mağduriyetimizi dikkate almaması bizi çok üzdü. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Video yolladığım halde dikkate alınmadım. En azından yolladığım videoya rağmen bana bir sorun yok denilerek cihaz gönderilmeseydi. Video izlenirse sorun olduğu tarafınızca anlaşılacaktır.

Aşırı ısınma nedeniyle yolladığımız cihazımızın sorunu giderilmediği halde üzerine ekstra sorun eklendi; ancak sorun olmadığı söyleniyor. Yolladığımızda batarya dışında bir problem yoktu, şu an ekstradan çalışma sesi problemimiz de var. Garantiye göndermemizin sebebi sorunumuzun giderilmesi iken ürüne farklı bir sorun daha eklenmesi üzücü bir durum. Yaklaşık 50 gündür garantiye gidip bize geliyor cihaz. Mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum. Not: Video’da eklendi.

Roborock Q7 Max Yetkili Servisi
Roborock Q7 Max Yetkili Servisi
+3
Tuna
14 Haziran 20:00

Düzeltme: (bildiğim kadarıyla 2 plastik parçası değiştirilerek tekrar bize gönderildi). Eksik yazdığım kısmı tamamladım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

İdris

Bizde de aynı marka ve aynı servisle ilgili benzer sorunlar var. Allah yardımcısı olsun bu servise düşenin.

Roborock Q7 MAX Şikayetleri

Roborock Ayıplı Malını Kabul Etmiyor Müşteriyi Suçluyor Q7 Max

Kaan
22 Şubat 11:35
7.790
Roborock Ayıplı Malını Kabul Etmiyor Müşteriyi Suçluyor Q7 Max
Roborock Ayıplı Malını Kabul Etmiyor Müşteriyi Suçluyor Q7 Max
Roborock Ayıplı Malını Kabul Etmiyor Müşteriyi Suçluyor Q7 Max
Roborock Ayıplı Malını Kabul Etmiyor Müşteriyi Suçluyor Q7 Max
+1
1

Roborock Lidar Sensörü Hatası

Ömer
26 Ocak 15:25
3.016

Roborock Q7 Marka Robot Süpürge Sorunu

Muhammed
18 Ekim 2023 11:58
10.582
Benzer Şikayet Yaz