Toplam çözüm sayısı
..

Koru Hastanesi Üye Marka

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 3.8

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 23.069

Koru Hastanesi
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız 3.8  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
profile-icon
profile-icon

626 şikayet

profile
 • 1görüntüleme
 • 2 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5
Netemlak Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 271görüntüleme
 • 5 gün önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Ankara Koru Hastanesi Zorluk Çıkarmaktan Başka Bir Şey Yapmıyor

Ankara Koru Hastanesi üroloji bölümünde *** hocaya muayene oldum 2 adet ilaç yazdı ilaçların buraya yazamayacağım yan etkisi oldu. İlacı kesip kesmeme konusunda doktora danışmak için telefon ettim. Telefona çıkan bayan laubali bir şekilde doktor telefonda görüşmüyor dedi ve telefon kapandı. İlaç ben...

profile
Gülcay'ın Teşekkür Mesajı
 • 5 gün önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Sorunumu kısa bir zamanda kolayca hallettikleri için Koru Hastanesi çalışanlarına çok teşekkür ederim.”

Gülcay Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Gizem'in Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Kısa sürede olumlu bir dönüş aldığım için teşekkür ediyorum”

Gizem Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Rana'nın Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Sorunum çözüldü”

Rana Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Murat'ın Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“İade yapıldı”

Murat Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 1.132görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

Koru Hastanesi SGK Anlaşmasına Rağmen Muayene Ücretinin Fahiş Olması

Ankara Çukurambar hastanesine 27 Şubat Cumartesi günü önceden almış olduğum randevuma giderek tedavi oldum. Doktorla görüşme yapmadan önce 365 lira öd...

Koru Hastanesi SGK Anlaşmasına Rağmen Muayene Ücretinin Fahiş Olması
İbrahim'in Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“1 gün gibi kısa bir sürede Seda Çakmak hanım beni aradı. Çok güzel ve özenli şekilde ilgilendi. Sorunumu çözdüler. Seda hanıma ve Koru hastanesine çok teşekkür ediyorum.”

profile
 • 524görüntüleme
 • 1 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Özel Koru Hastanesi Hakkında

Ankara'da hatta Türkiye'de görüp görebileceğiniz en kötü Özel Hastane Koru Hastanesi'dir. Özel Hastane demeye bin şahit ister. Gerek personelin ilgi ve alakası ile nezaketi olsun gerekse de temizlik bakımından ayrıca teknik anlamda dibin dibinde olan bir hastane. Hasta yatışa girersiniz önünde düzen...

profile
 • 1.523görüntüleme
 • 1 hafta önce
Abdullah Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Hülya'nın Teşekkür Mesajı
 • 1 hafta önce

“Çözüm odaklı yaklaştığınız için teşekkür ederim.”

Hülya Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 2.378görüntüleme
 • 2 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız
1

Koru Hastanesi Odada Kaybolan Eşya

Eşim 18 Ağustos gecesi Özel Koru hastanesinde doğum yaptı. Doğumdan sonraki sabah eşimin üşümemesi için üzerine örttüğümüz Adidas marka Zip ceket sabah çarşafları toplayan kişiler tarafından yanlışlıkla olduğunu düşündüğümüz bir şekilde çarşaflarla birlikte toplanıp götürülmüş. Hastaneye önce sözlü ...

profile
 • 2.780görüntüleme
 • 3 hafta önce

Koru Hastanesi Çukurambar Doğum Maceram

Doğumdan sonra bebeğim yaş akciğer sebebiyle yoğun bakıma alındı alınır alınmaz mama biberon istenildi. Süt savmaya başladım sağdığımız sütleri de kattaki hemşirelere teslim ettik sürekli götürüyorlar diye düşünürken, 2. Gün bebeğimi görmeye giderken elime tutuşturdular sağdığım sütleri. O süreçte b...

profile
 • 1.993görüntüleme
 • 4 hafta önce
Aras Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Begum'un Teşekkür Mesajı
 • 4 hafta önce
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
5

“Ankara Koru Hastanesi Seda Hanıma yaklaşımından ve ilgisinden dolayı çok çok teşekkür ederim.”

Begum Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 3.638görüntüleme
 • 04 Şubat 11:04
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız
3
Nevres Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Üye Marka Koru Hastanesi,9 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.  
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %4

Koru Hastanesi

Koru Sağlık Grubu Hakkında

Ankara kökenli en büyük sağlık hizmeti sunucularından biri olan Koru Sağlık Grubu, sağlıkta güvenilir, kaliteli ve şeffaf hizmet anlayışıyla insanların tercih ettikleri ilk adreslerden biri olmayı kendine vizyon edinmiştir. İleri teknolojik altyapısı ve başarılı hekim kadrosuyla sizlere yüksek memnuniyet sunmayı amaçlayan Koru Sağlık Grubu bünyesinde Ankara ve Sincan Hastaneleri, tüp bebek merkezi, görüntüleme merkezi, sağlık koleji ve Koru Ankara Hastanesi bulunmaktadır. Koru Ankara Hastanesi, Koru Sincan Hastanesi ile toplam 301 yatak kapasitesi, 71 yoğun bakım, 31 yenidoğan yoğun bakım yatağına sahip olan hastaneler sizlere en iyi hizmeti sunabilmeyi gayelemektedir. Etik ve akademik anlayışı ile, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten Koru Hastanesi, sağlık sektörünün ihtiyaçlarını görerek bu ihtiyaçlarla ilgili gerçekçi çözümler üretmektedir.

Koru Hastanesi Randevu Sistemi

Koru Hastanesi Ankara, Sincan, Çukurambar gibi farklı şubelere sahiptir. Hastanelerden herhangi birine gitmeden önce Koru Hastanesi randevu sisteminden randevu almanız gerekmektedir. Koru Hastanesi randevu işlemlerinizi hastanenin resmi web sitesinin e-randevu kısmından ya da telefonla randevu yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Hastanede yaptırdığınız işlem sonuçlarını dilerseniz hastaneye gitmeye gerek kalmadan yine sitede yer alan e-sonuç kısmından görüntüleyebilirsiniz. Hastanenin anlaşmalı olduğu kurumlardan bazıları; Allianz Sigorta, Acıbadem Sigorta, Ergo Sigorta, Ziraat Sigorta gibi sigorta firmaları, çeşitli bankalar, belediyeler, eğitim kurumları ve büyükelçilik gibi kurumlardır. Hastaneye gitmeden önce Koru Hastanesi doktorları ile ilgili araştırmayı yine hastanenin resmi web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Koru Hastanesi’nde yer alan sağlık bölümlerinden bazıları; Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Dermotoloji, Dahiliye, Evde Bakım Birimi, Enfeksiyon Hastalıkları, Onkoloji, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Nefroloji, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum gibi bölümlerdir. Koru Hastanesi doğum hizmeti de vermektedir. Ayrıca Da Vinci robotik Cerrahinin aktif olarak kullanıldığı özellikli merkezlerden olan Koru Ankara Hastanesi’nde kadın doğum branşında da robotik cerrahi ameliyatları yapılmaktadır. Yeni doğan için yoğun bakım hizmeti de sunan hastanede doğum ile ilgili yapılan yorumları sayfamız üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Koru Hastanesi İletişim

Hastane bölümleri, hekimler, randevu ve çeşitli sorunlarınız için Koru Hastanesi iletişim bilgilerini kullanarak hastane ile iletişime geçebilirsiniz. Koru Hastanesi iletişim kanalları arasında telefonla müşteri hizmetlerini arama, canlı destek hattı üzerinden yazma ve iletişim formu doldurma yer almaktadır. Ayrıca dilerseniz Koru Sağlık Grubu şubelerini de ziyaret edebilirsiniz. Eğer Koru Sağlık Grubu’ndan daha önce bir hizmet aldıysanız Koru Hastanesi yorum ve şikayetlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinden diğer kullanıcıların yazmış oldukları yorum ve şikayetleri de okuyabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Koru Hastanesi randevu nasıl alınır?

“Online Randevu” sayfasından TC kimlik numarası, baba adı ve doğum yılı bilgilerinizi girdikten sonra; bölüm, hekim ve tarih seçimi yaparak Koru Hastanesi’nde randevunuzu oluşturabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz 444 6 662 no’lu telefondan da randevu alabilirsiniz.

Koru Hastanesi muayene ücreti ne kadar?

Koru Hastanesi muayene ücretleri bölümden bölüme ve doktordan doktora farklılık göstermektedir. Koru Hastanesi muayene ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayarak Şikayetvar üzerinden konu hakkındaki kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Arzu ederseniz siz de ücretlerle ilgili yorum ve şikayetlerinizi sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Koru Hastanesi telefon numarası nedir?

Koru Hastanesi’ne 444 6 662 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Diğer Koru Hastanesi iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Koru Hastanesi sonuç görüntüleme nasıl yapılır?

“Online Sonuç” sayfasından çıkan tahlil ve diğer sonuçlarınızın görüntülemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Koru Hastanesi ile ilgili daha farklı bir sorum var.

Koru Hastanesi hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.