Deprem destek listelerine hızlı erişin!
tam yıldız tam yıldız yarım yıldız boş yıldız boş yıldız 2.4
Son 1 yılın verilerine göre oluşturulmuştur.
Instagram ile ilgili bir şikayetin mi var?

Instagram Cevap

1.619 Şikayet
Şikayet Sıralaması
profile
-
3 gün önce

Instagram Hesabımı  aldılar

Birisi bana hakkınızda şikayet var diye mesaj attı. Ben de cevap verdim nereye şikayet edilmiş diye bana ekran görüntüsünü attı, bende Instagram şikayet kısmından bakmaya çalıştım, bulamadım. Sonra beni WhatsApp aradı giriş yapmaya çalışırken Instagram hesabım alındı. Yardımcı olun.

profile
418
4 gün önce

Instagram Hesabım Çalındı Şifrem Gelmiyor

Adım r**k**. Instagram hesabımın adıda @r***. Hesabım kimliğini bilemediğim kişiler tarafından ele geçirildi. E-posta ve şifre değiştirildi. Duo mobilden de kod ile girişler yapıldı. Hesabıma giremiyorum. Çalan kişi mesajlarıma bakıyor görüldü atıyor ama cevap yazmıyor. Ayrıca bu kişi hesabımda doğ...

profile
250
4 gün önce

Instagram Hesabımın Çalınması

Instagram hesabım geçen yıl 1 Mart 2022 tarihinde çalındı. Instagram destek maillerine yazmama rağmen cevap alamadım. Yardım edilmek istiyorum hesabımı geri almak istiyorum. Bana yardım eder misin lütfen. Instagram hesabım: g***. Gerekirse bir selfie çekebilirim.

profile
324
5 gün önce

Instagram Hesabıma Giremiyorum

Instagram hesabım burada tanımadığım biri kendisine sürekli mesaj yazdığımı söyleyerek şikayet yazmış ve ben ona burada cevap verdikten sonra bir daha hesabıma giriş yapamadım Gmail'ime şifre yenileme vs geliyor tıkladığımda hata veriyor bunun düzeltilmesini istiyorum hesabım h***

profile
1.336
5 gün önce

Instagram İnstagram Üzerime Asılsız iftira Atıldı!

Bugün Instagram şahsi aynı zamanda da iş hesabıma yönelik bu site üzerinden hakkımda suçlama olduğunu iddia eden bir mesaj aldım. Sonra merak edip bunu bana bildiren kişiye sordum bana şikayetin ekran görüntüsünü attı. Şikayette Pınar sevim adlı şahsın benim şahsi ve aynı zamanda iş için kullandığım...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile
1.141
6 gün önce

Instagram Hesap Çalınması

Birisi bana hakkınızda şikayet var diye mesaj attı. Ben de cevap verdim nereye şikayet edilmiş diye bana ekran görüntüsünü attı bende Instagram şikayet kısmından bakmaya çalıştım bulamadım sonra beni WhatsApp aradı giriş yapmaya çalışırken hesabımı Instagram hesabım çalındı. Yardımcı olun.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  3 Yorum
profile
360
6 gün önce

Instagram Takipten Çıktıklarım Geri Dönüyor

Instagram'da takip ettiğim hesapları takipten çıkmama rağmen, takip ettiğim kişi sayısı düşmüyor. Ne yaptıysam sayı düşmüyor, yani engel falan da yemedim. Ne yapabilirim, yardımcı olun lütfen. Instagram'da destek talebinde bulunup, durumu söyledim ama cevap gelmedi.

profile
368
6 gün önce

Instagram İki Aşamalı Doğrulama Hesaba Girememe!

Instagram iki aşamalı doğrulama açtım sonra uygulama üzerinden kod almayı unuttum hesaptan yanlışlıkla çıkış yaptım ve hesabıma giremiyorum lütfen yardım edin. Instagram hiçbir şekilde bu konuya yardım etmiyor mail attım cevap vermiyorlar.

profile
476
1 hafta önce

Instagram Hesabıma Giriş Yapamıyorum

Instagram hesabıma hiçbir şekilde giriş yapamıyorum sürekli bir sorun oluştu diyor bende anlamıyorum yardım edebilecek birileri var mı e-posta attım cevap gelmedi daha kaç defa atmam lazım cevap alabilmem için anlam veremiyorum. bu durum bu kadar zor olamaz sanırım.

profile
582
1 hafta önce

Instagram Hesabımı Askıya Alma

Instagram hesabımı askıya aldı. 180 gün içinde vs diye bir yazı falan geldi, kod yazışı selfie göndermemi istedi, hepsini uyguladım. Mailler yolladım, ne hesabım açıldı ne de cevap aldım. Acilen çözülmesini istiyorum! Böylesine kurumsal bir uygulamanın düştüğü hale bak.

profile
Fenox'un Teşekkür Mesajı
  • 1 hafta önce

“Teşekkürler”

Fenox Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
692
1 hafta önce

Instagram Mesajlarıma Cevap Vermiyor!

Inditex deposunda çalıştığını söyleyen hesap, ürünleri müşteri adına sipariş oluşturup sitedeki fiyatının %60'ının M***E***A*** hesabına havale edilmesini istiyor. Hatta Zara sipariş durumundan ürün gönderildi görseli de atıyor ancak sonrasında ne ürün geliyor, ne de mesajlarınıza cevap veriyorlar.

profile
739
1 hafta önce

Instagram DM Engeli

Arkadaşların bana yaptığı şaka yüzünden DM engelli yedim. WhatsApp üzerinden bana attıkları mesaj ve resimleri Instagram'dan geri istediler. Üzerine de DM engeli yedim ve şu an diğer arkadaşlarımın mesajlarına cevap veremiyorum. Lütfen DM engelimi kaldırınız.

profile
546
1 hafta önce

Instagram Engel Sürem Dolduğu Halde Engeli Kaldırmıyor

Sevgili Instagram, engel yemiş bulunmaktayım. Ve engel sürem 13.03.2023 de dolmasına rağmen hala engelim kalkmadı. Bu sorunumu defalarca bildirmeme rağmen hiçbir cevap alamıyorum. Sistem bunu otomatik kaldırmalı. Ve neden engel yediğimi de bilmeden engellendim. Bilgi ve paylaşım sayfamın açılmasını ...

Instagram Engel Sürem Dolduğu Halde Engeli Kaldırmıyor
profile
1.115
1 hafta önce

Instagram Hesabım Çalındı

Benim Instagram hesabım çalındı aylar önce. Ardından çalan şahıs Instagram'daki e-posta adresini de değiştirmiş. Bu yüzden hiçbir şekilde giriş yapamıyorum aylardır. Her yerden yardım istedim fakat hiçbir sonuca varılmadı. Yeni hesap açmam lazım ama açamıyorum aylardır. Hesabımın sadece silinmesini ...

profile
719
1 hafta önce

Instagram'da Video Paylaşımı 15 Sn.

Instagram'da iki haftadır uzun videolar yüklenip paylaşılamıyor açıklama yok. Reelde en fazla 90 Sn. Yüklenirken gönderide 10 dak. Kadar yükleye biliyorduk ama kaldırılmış. Gönderi şu anda 15. Sn. Kesiliyor gerisi yok. Bu konuyla ilgili bir cevap alamadım Instagram dan.  

profile
835
1 hafta önce

Instagram Hesabımın Tehlikeli Kişiler Tarafından Ele Geçirilmesi

Adım r**k**. Instagram hesabımın adıda @r***. Hesabım kimliğini bilemediğim kişiler tarafından ele geçirildi. E-posta ve şifre değiştirildi. Duo mobilden de kod ile girişler yapıldı. Hesabıma giremiyorum. Çalan kişi mesajlarıma bakıyor görüldü atıyor ama cevap yazmıyor. Ayrıca bu kişi hesabımda doğr...

profile
750
1 hafta önce

Instagram Spam Mesaj Atamıyorum

Instagram hesabım spamlandı mesaj atamıyorum maalesef ki ve artı olarak doğum günüm mesajlara da cevap veremiyorum acil sorunun çözülmesini istiyorum durduk yere oldu nasıl olduğunu anlamadım spam kaldırılırsa mutlu olurun mesajlara cevap veremiyorum çünkü.

profile
Isa
938
1 hafta önce

Instagram Kaydedilenler Silindi

Maalesef Instagram hesabındaki Reels videoları toplu silindi ve kayboldu lütfen bu kaydettiğim videoları geri getirmem için bana yardımcı olabilir misiniz? Size mail atmama rağmen cevap vermediniz olumlu veya olumsuz.

profile
931
1 hafta önce
Zeki Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör

Marka Profili

Instagram bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Instagram henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Marka Karnesini Gör