Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Hoover HLE H9A2TE-17
Ürün Analizi
- Şikayetler

Hoover Kurutma Makinesi Sorunu


Hoover H9A2TE-17 9 Kg Kurutma Makinesi Cihaz İçin Yaşatılanlar!

Hoover Kurutma Makinesi Su Sızdırma Arızası


Hoover Kurutma Makinesi Su Haznesi!


Hoover Hle H9A2TE-17 Kapak Düşme Problemi!


Hoover Sesli Çalışması Ve Su Akıntısı Olması!


Hoover Kurutma Makinesi Ses Sorunu!

Hoover Kurutma Makinesi Su Kapağı Sorunu

Hoover Kategorileri
- Ankastre Fırın 111
- Ankastre Ocak 100
- Ankastre Set 73
- Aspiratör 20
- Bulaşık Makinesi 1.233
- Buzdolabı 93
- Çamaşır Makinesi 1.798
- Davlumbaz 75
- Derin Dondurucu 2
- Dikey Süpürge 73
- Elektrikli Süpürge 11
- Kurutma Makinesi 3.863
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 883
- Robot Süpürge 18
- Set Üstü Ocak 15
- Yatak Süpürgesi 2
Çok Karşılaştırılanlar
Hoover HLE H9A2TE-17
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 607 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kurutma Sesi | 66 dB |
| Tambur Hacmi | 125 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100