17 Nisan 2017

Eminevim Eksi Bilgi Verip Sözleşme Yapılıyor

01.05.2015 tarihinde Eminevim ile 80.000 TL 120 ay kurralı sisteme kayıt oldum, sözleşme imzalanmadan önce müşteri temsilcisi sözleşme maddelerini anlattı ikna etti, 5.000 TL ödeyerek kayıt oldum. Nihayetinde 05.07.2016 tarihinde maddi sıkıntıdan dolayı kaydımı dondurdum... Kendime yol haritası belirlemek için şubeye gittim. Toplamda organizasyon ü. +9.000 TL ödeme yaptım üyeliğimi bitirmek istedim müşteri temsilcisi paranın tarafıma 6 ayın sonunda ödeneceğini söyledi kayıt yapılırken 6 ay içinde denmişti? Ondan vazgeçip peki hakkımı devretmem durumunda kural nedir diye sordum temsilci. Yeni müşterinin kefili siz olursunuz dedi ben kayıt olurken kimse bana kefil olmadı dedim böyle diye cevap verdi nasıl yani diyelim ki adama ev çıktı evi aldı ve ödemedi kefili ben miyim dedim saygısız bir şekilde evet yanıtını aldım... . Sözleşme esnasında bu ufak anektodları söylemiyorlar.

Ersin 17.197 Okunma

Cevaplar

  • Eminevim Temsilcisi21 Nisan 2017

    Sayın Ersin A., İmzalanmış olan sözleşmede yazılan hükümler geçerlidir. Eğer bahsettiğiniz gibi bir ayrılma düşünceniz varsa sözleşmede yazılı sürede iadeniz gerçekleşir. Kayıt sırasında sözleşmenin madde madde okunması ve anlaşılmayan yerler var ise müşteri temsilcisine sorulması firmamızın da istediği bir uygulamadır. Bilgilerinize sunarız.

  • Ersin17 Nisan 2017

    Şikayet devamı... Hadi dedim bari otomobil alayım parayı kurtarayım bunlardan 20.000 TL araç için 9.000 hesapta olduğunu göz önünde tutarak 1.000 organizasyon ücreti öder isem 12. ayda aracı alabilcemi söyledi. 3. yıl önce sözleşme yapılır iken ev çıkmaz ise otomobile ücretsiz geçiş yapa bilcemi söylenmişti... Söz gider senet kalır hesabı sözleşmeyi yaptığım müşteri. Temsilcisi işten ayrılmış hoş ayrılma sada onlar lehine çalışağı kesin... . Ben yandım siz yanmayın madde madde okuyun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön