Eminevim

Eminevim

197 ŞİKAYET
94 TEŞEKKÜR
%65 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı: 85%
  • Cevaplama hızı: 24 saat
Şikayet Konuları

Hanifi'nin Teşekkür Mesajı

Sorun çözüldü. Teşekkür ederim.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

3 g HanifiHanifi 3.020

Borcumun bitmesinin üzerinden 2 ay geçmesine rağmen hala ipotek kalkmadı. Sürekli yazılar imzalatıp merkeze gönderiyoruz diyorlar ama hala sorun devam ediyor. Ayrıca bu ipotek paralarını da bizden kestikleri ha…

3 g SedatSedat 3.074

Ahmet'in Teşekkür Mesajı

Şimdilik sorunum çözüldü teşekkürler...

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

4 g AhmetAhmet 4.772

Yaklaşık 5 yıl önce mart ayında çekilişe yetişelim diye arabamı 1500 TL zararına satıp o ay sisteme dahil olamadığım, sonraki aylarda da bulunduğum sistemi değiştirip tekrar devam ettiğim eşimin adına girdiğim …

4 g KemalKemal 7.112

Hatice'nin Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözüldü teşekkür ederim Eminevim

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Nisan HaticeHatice 8.608 2

Eminevim'den alacağım ev için nisan ayına anlaştık ama bir ay geç ödedim diye mayıs ayına ertelediler ama ben zaten önden gidiyordum yani fazla yatırdım diye öne çekmediler ama bir ay vermedim diye ertelediler neyse mayıs ayına bir ev için anlaştım bu sefer ev bitmemiş …

15 Nisan FatihFatih 7.801

Eminevim'den borcumu gösterir bir evrak istedim. Mühür yok, kaşe yok genel müdürlüğe dilekçe yazacaksınız faks çekilecek oradan 3 gün içinde gelir dalga geçer gibi Keçiören şubesi vermemek için takla attı. 

15 Nisan MuhammetMuhammet 8.493

Aişe'nin Teşekkür Mesajı

Şube personelleri çalıştığım yeri bizzat ziyaret ederek bilgi aktardılar. Kendilerini bu özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

14 Nisan AişeAişe 10.254

Kasım ayında öğretmenler gününe özel kampanyamız var deyip süslü püslü laflarla üye oldum. En geç iki yıl içinde paranızı vereceğiz dediler ama ilk kurada ilk ay ismim okundu. Çok sevindik. Ama bu sevincimiz kısa sürede kabus ve sıkıntılara dönüştü. Ocak 2019 sonu paran…

12 Nisan MustafaMustafa 13.170 1

Gonca'nın Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

10 Nisan GoncaGonca 15.254
1 2 3 4 5 6 7 ... 64

Ev almanın en kolay yolu vizyonu ile yola çıkan Eminevim, çeyrek asrı aşkın bir süredir faizsiz ev sahibi olmanın birbirinden ekonomik ve fonksiyonel yollarını sunmayı amaçlıyor. Eminevim'in sunduğu faizsiz ev alma çözümleri sayesinde markadan her tür konut ihtiyacına ve her bütçeye uygun bir ev satın alma sistemi ile ayrılmak mümkün. 7'den 70'e her ailenin ev satın alma hayallerini gerçekleştirmeyi hedefleyen marka, ev sahibi olmayı kolaylaştırmasıyla biliniyor.

Eminevim Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?

Eminevim nedir diye baktığımız zaman bir nevi "altın günü" misali işleyen bir sistem ile karşılaşmış oluyoruz. Eminevim sisteminin temelinde imece ve yardımlaşma usulü bir yapı yatar. Sistem gereğince kişi, faiz ödemeden ve bütçesini aşmadan dilediği yerde dilediği zamanda gayrimenkul satın alabilmektedir. Elbirliği Sistemi olarak da bilinen bu sistemi şu şekilde özetlemek mümkün: Kişi, bütçesinin ne olduğunu ve ne tutarda bir ev satın almak istediğini belirler, bununla birlikte kaç ay taksit ödemek istediğini belirtir. Kişinin belirtmiş olduğu taksit sayısı, aslında içinde bulunduğu gruptaki kişi sayısını da belirlemiş olur. Her ay gruptaki kişilerin ödemiş olduğu taksit sayısı, toplamda bir ev parasına denk gelmiş olur. Havuzda toplanan bu ev parası ile, noter eşliğinde yapılan sıra tespiti akabinde bir kişiye teslim edilmek üzere ev satın alınır. Peşinatı düşen ev fiyatı, doğrudan taksit sayısına bölünerek ortaya aylık ödenecek taksit miktarı çıkmış olur. Kura sistemi esasına dayanarak sisteme dahil oldukları andan itibaren ilk birkaç ay ev sahibi olamayan kişiler, ev sahibi olan kişilerden bir miktar para yardımı alırlar. Görüldüğü üzere imece ve destek usulü çalışan bu sistem sayesinde zincire katılan herkesin, zamanı geldiğinde ev sahibi olması mümkün olur.

Eminevim'in Avantajları Nelerdir?

Eminevim sistemi, beraberinde pek çok farklı avantaj getirir. Bu avantajlar arasında öne çıkan ilki ise elbette taksitlerin faizsiz işliyor olmasıdır. Eminevim evleri sahipleri, evlerinin taksitlerini faizsiz bir şekilde öder ve organizasyona ücretleri dışında herhangi ekstra bir ücret ödemezler. Faiz ödemeden sisteme dahil olduğunuz ilk aylarda bile ev sahibi olma şansınızın olması da Eminevim sisteminin sunduğu bir diğer avantajdır. Bununla birlikte sisteme entegre edildiği andan itibaren ilk birkaç ay içerisinde evini alamayan kesim bile bu süre zarfı içerisinde grubun diğer katılımcılarından maddi destek aldığı için eninde sonunda alacağı evi daha ucuza mal etmiş olur. Kısa sürede teslimat, dilediğiniz yerden gayrimenkul satın alabilme, taksitleri dondurabilme imkanı, sistemden ayrılma durumunda ödenmiş olan miktarı geri alabilme ve müşteri haklarının yasal olarak korunuyor olması, Eminevim sisteminin diğer faydaları arasında.

Eminevim ile Faizsiz Ev Alma Çözümleri

Eminevim, kurulduğu yıl olan 1991 yılından beri hem gayrimenkul hem otomotiv sektöründe farklı satın alma çözümleri sunarak müşterilerine kusursuz ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda ürettiği faizsiz ev satın alma çözümleri arasında pek çok farklı aile ve bütçe yapısına göre farklı satın alma çözümleri bulmak mümkün oluyor. Uygun konut gruplarında erken teslim alma fırsatları ile işleyen çekilişli sistem, taksit ve para miktarlarının tamamen müşteri tarafından belirlendiği peşinatlı sistem, taksit ortasını takip eden ayın kesin teslim tarihi olduğu vade ortası sistem, alım gücünün düşmemesini amaçlayan değer artışlı sistem ve ilk aylarda konut alma imkanı sunan sabit yardım çekilişli sistem, Eminevim'in faizsiz ev alma çözümleri arasında yer alıyor. Eminevim evleri ve Eminevim arabaları, bu zamana kadar sayısız aileyi gayrimenkul ve araç sahibi yapmış olarak hayatına devam ediyor. Portföyünde 120.000'i aşkın ev ve otomobil bulunan, 1300'ü aşkın çalışanı ve 100 adet şubesi ile kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan Eminevim, çeyrek asırdır işleyen sistemi ile binlerce aileyi ev sahibi yapmış olmanın gururu ile hizmet vermeye devam ediyor.

Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları