Electrolux Çamaşır Makine Arızası Çözülemiyor!


2 Ağustos 2024 Cuma Saat: 09:30 da, Electrolux Kurutmalı Çamaşır Makinesi, efo atası için müşteri hizmetlerinden servis başvurusunda bulundum. İzmir Bornova Electrolux Yetkili Servisinin 48 saat içinde bizimle irtibata geçerek randevu oluşturacağını belirtiler ve servis kaydı oluşturdular. Bugün 1 h...

Electrolux firmasından almış olduğum ve garantisi devam eden kurutmalı çamaşır makinesi arızalandı. Arızanın giderilmesi için gereken parça 5 haftadır bekleniyor. Ne teknik servis ne de müşteri hizmetleri oluşturduğum kayıtlara merkezden dönüş yapılmadığını söylüyor. Electrolux markası beni mağdur e...

Merhabalar 12.03.2020 tarihinde aldığım Electrolux Ew8w2168w A10 6 kg kurutmalı çamaşır makinem 17.05.2024 tarihinde E40 koduyla arıza verdi. Açtırdığım arıza kaydına istinaden servis geldi, arızanın kilit arızası olduğu söylenerek parça sipariş edildi 2.300 TL parça 500 TL servis bedeli tahsil edi...

Electrolux marka garantisi devam eden kurutmalı çamaşır makinem Bir yıl dolmadan tekrar kurutma arızası yaptı. Servis 26 Ağustos da geldi. İki üç parça çamaşır atıp makineye kurutup kurutmadığını bildirin deyip ayrıldılar. Evden kurutmadığını bildirdim bana ana merkezden haber verileceğini beklememi...

Garantimin hala devam etmesi durumda Beşiktaş şubesi ile iletişim haline geçtim ve kurutmalı çamaşır makinemden koku geldiğini ve Elle temizleyemeyeceğim yerlerden kurutma sırasında biriken tüylenme olduğunu fark ettim durumu iza ettiğim de garantinin kapsamadığını ve servis ücretinin olduğunu söyle...
| Kurutma | Var |
| Derinlik | 631 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 77 dB |
| Su Tüketimi | 52 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1600 Devir |