Bosch Kurutma Makinesinde Kayış Sorunu Ve Ücretsiz Değişim Talebi
Bosch WTW85410TR çamaşır kurutma makinesini 24.11.2022 tarihinde Pendik ten Media Markt mağazasına giderek satın aldım ve ürünün garanti süresi 26.11....
Bosch WTW85410TR çamaşır kurutma makinesini 24.11.2022 tarihinde Pendik ten Media Markt mağazasına giderek satın aldım ve ürünün garanti süresi 26.11....

7 ay önce Bosch marka kurutma makinesi aldık, ancak keşke almasaydık. Bebeğimin tüm kıyafetlerini küçülttü, minicik yaptı. 2 yaşındaki çocuğun giyeceği büyüklükteki kıyafete 7 aylık bebeğim zor sığıyor (bebeğim kilolu değil, hatta yaşıtlarına göre zayıf). Servis çağırdık, hiçbir şey yapmadan normal ...
Bosch self cleaning condenser çamaşır kurutma makinesi (kendi kendini temizliyor diye lanse edilen) temizliği için 3500 TL ücret alıyor. Daha önce de Bosch marka kurutma makinemiz vardı. Makinemiz bozulunca yine Bosch alalım dedik. Yeni teknoloji buymuş self cleaning condenser bizde Bosch markasına...
| Derinlik | 599 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 842 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 112 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kurutma Kapasitesi | 8 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |