Bosch'un Ücretsiz Aparat Hakkındaki Bilgilendirme Eksikliği Ve Haksız Ücret Talebi

Kasım 2023 yılında aldığım çamaşır makinesi ve kurutma makinesini kuruluma geldikleri zaman bir aparatı olduğunu söylemediler. Taşındıktan sonra arkad...

Kasım 2023 yılında aldığım çamaşır makinesi ve kurutma makinesini kuruluma geldikleri zaman bir aparatı olduğunu söylemediler. Taşındıktan sonra arkad...

Cumartesi günü Bosch marka kurutma makinesi aldım, ürün dün öğlen gibi geldi. Akşamında da servis geldi. Fakat gelen servis Bosch ürünün, başka bir marka çamaşır makinesi üzerine monte edilemeyeceğini söyledi. Bunun üzerine ürünü iade etmek amacıyla ilk olarak ürünü aldığım Etimesgut Gümüşçü yetkili...

21.06.2023 tarihinde aldığım Bosch WTH22200TR model çamaşır kurutma makinesi arızalandı. Belli bir dakikaya geldiğinde, örneğin 48. dakikada, bir süre sonra 44. dakikaya düşüyor ve ardından tekrar 48. dakikada takılıyor. Servis çağırdım ve makineyi götürmeleri gerektiği söylendi. Garantisi olmasına ...

Merhaba; geçtiğimiz günlerde Bosch bayisinden aldığım çamaşır kurutma makinesi ve derin dondurucu aldım. Bayide incelediğim kurutma makinesinde gözüme takılan bir detay vardı eve teslimat yapıldıktan sonra baktığımda bayideki makineyi yani teşhir ürününü bana göndermişler. Elinizde yoksa yok diye be...
| Derinlik | 613 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 842 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Tambur Hacmi | 112 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kurutma Kapasitesi | 8 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |