
Ücretsiz Aparat Teslim Edilmedi Ve Fişte Yanlış Bilgi Yer Aldı

Bosch'tan aldığım çamaşır makinesi ve kurutma makinesinin bugün Ankara Çankaya'daki yetkili servis tarafından kurulumu yapıldı. Bu ürünlerle birlikte kurulum sırasında ücretsiz verilmesi gereken bir aparat hakkım olmasına rağmen, bu aparat bana teslim edilmedi. Banyom şu anda müsait olmadığı için a...
Bosch Serie 8 Çamaşır Ve Kurutma Makinesi Arızaları Ve Servis Sorunları
08.04.2024 tarihinde satın almış olduğum Bosch marka Serie 8 çamaşır makinesi (ürün kodu: WGB254AXTR), daha bir yılı dolmadan deterjan haznesinden dışarıya su akıtmaya başladı. Yılı dolmadan parçası değiştirildi. Değiştirilen parça tekrar dışarıya deterjanlı su akıtmaya devam ediyor. Bir yıl dolmada...
Yeni Aldığımız Bosch Makinenin Arızası Ve Servis Beklentisi

WGB254XTR kodlu çamaşır makinesi ve kurutma makinesi aldık. Eve getirildi ve kurulum sağlandı. Bir kere çalıştırdık ancak bir daha çalıştıramadık. Bozuldu. Yeni ürün getirileceği söylendi fakat üç hafta oldu hala ürün gelmedi. Yeni makine aldık diye sevinirken üç haftadır çamaşır makinesiz olmak kol...
Bosch Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 18
- Ankastre Fırın 710
- Ankastre Ocak 347
- Ankastre Set 241
- Aspiratör 72
- Blender 189
- Blender Seti 107
- Buhar Kazanlı Ütü 86
- Bulaşık Makinesi 2.588
- Buzdolabı 5.238
- Çamaşır Makinesi 5.784
- Çaycı 55
- Çeyiz Paketi 119
- Davlumbaz 335
- Derin Dondurucu 237
- Dikey Süpürge 2.682
- Düdüklü Tencere 1
- Ekmek Kızartma Makinesi 6
- Elektrikli Süpürge 1.004
- Fırın 143
- Filtre Kahve Makinesi 79
- Halı Yıkama Makinesi 1
- Hamur Yoğurma Makinesi 280
- Hava Temizleyici 1
- Kahve Makinesi 40
- Kahve Öğütücü 13
- Katı Meyve Sıkacağı 3
- Kettle 7
- Kıyma Makinesi 38
- Klima 665
- Kombi 27
- Kurutma Makinesi 1.509
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 114
- Mikrodalga 48
- Mikser 31
- Mini Fırın 54
- Mutfak Robotu 103
- Narenciye Sıkacağı 3
- Ocak 429
- Rondo 14
- Saç Düzleştirici 1
- Saç Kurutma Makinesi 3
- Set Üstü Ocak 96
- Su Arıtma Cihazı 36
- Su Sebili 253
- Süpürge 357
- Şofben 7
- Televizyon 8
- Termosifon 20
- Tost Makinesi 63
- Türk Kahvesi Makinesi 32
- Ütü 42
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Sıkma Sesi | 71 dB |
| Motor Türü | EcoSilence Drive |
| Su Tüketimi | 49 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Kırışıklık Önleme | |

