Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

BİM SKT Şi Geçmiş Ürün

profile
Esra
28 Eylül
153

Dün Velibaba Fatih caddesindeki BİM şubesinden aldığım Pepsi ® Max 1 litre colanın tadı ağır bir tat geldi ve tarihine baktığımda geçtiğini fark ettim. Biz bu colanın tarihini bakmadığımız için bir kısmını tükettik. Bu konuda gereğinin yapılmasını, ürünlerin SKT'lerinin çok dikkatli bakılması gerekiyor. Başkasının yapmadığı bir yüzünden bir başkasının sağlığından olabilir.

BİM SKT Şi Geçmiş Ürün

Benzer Şikayetler

BİM Bezdeki Dökülü Olan Sıvı

profile
Ayça
42 dakika önce
-

BİM marketten aktüel ürün olarak gelen Agubaby marka bezlerden üç paket aldık. Paketlerden birinde, bezlerin üzerine dökülmüş yapışkanı andıran bir sıvı vardı. Sürekli bez kullanan hasta çocuğumuz için aldığımız bu bezleri hijyen sorunu nedeniyle kullanamayacağız. Hem bezler hem de verdiğimiz para b...

BİM Gerede Bolu Bayan Kasiyer Şikayet

profile
Seher
15 saat önce
137

02.12.2023 tarihinde saat 18:12'de, 000244 fiş numarası ile Kabiller Mahallesi Hacı Emin Efendi Caddesi No: 67/A Gerede, Bolu adresindeki BİM mağazasından alışveriş yaptım. Mağazanızdaki bayan kasiyerin davranışları çok kötüydü. İki adet cam kupa satın aldık. Bunları kırılmadan taşıyabilmemiz için u...

BİM Ürünün Dayanıksız Olup Hava Kaçırması

profile
Efecan
15 saat önce
99

Hava kaçırması ve sağlam olmaması. İçinde az veya çok eşya olmasına rağmen hava kaçırması ürün, zaten kutusundan hatalı çıktı. Hava kaçıran yere bant yapıştırmamıza rağmen hala hava kaçırıyor. Ürün çok kötü, yapısında kullanılan malzeme çok kalitesiz. Para vermeye değmez.

BİM Ürünün Dayanıksız Olup Hava Kaçırması

BİM Tatlının İçinden Taş Çıktı

profile
Melek
16 saat önce
105

Ürünün içinden taş çıktı. En yetkili yerlere, sorumlu olan kişileri veya kurumları şikayet edeceğim. BİM ve bu tatlı markası, boğazımıza az kalsın taş kaçıracaktı; çok sorumsuzca davranılmıştır. İnsan sağlığı hiçe sayılmıştır. Sorumluların cezalandırılması için elimden geleni yapacağım.

BİM Tatlının İçinden Taş Çıktı

BİM Turşunun İçinden Böcek Çıktı

profile
Öznur
22 saat önce
159

Dün aldığım Fıçı markalı kornişon turşusunun içinden böcek çıktı, bu nasıl bir durum? Lütfen acilen geri dönüş yapılmasını istiyorum. Umarım sağlık sorunu yaşanmaz; bu, mahkemeye kadar uzayabilecek bir durumdur. İnsanların haklarıyla dalga geçilmemelidir.

BİM Turşunun İçinden Böcek Çıktı
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz